Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az én babám szeme alatt és...

Az én babám szeme alatt és halánték fele olyan piros folt van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy tűzfolt másnéven gólya csípés.Elfog múlni?Szerdán voltunk 1hetesek és még nem akar úgy halványodni.Annyira aggódom.azt mondják,hogy szülés közben megnyomódott.Csak olyan írjon aki van hasonló helyzetben. Előre is köszönöm.
2009. ápr. 24. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tűzfoltnak hívják. Írd be itt a keresőbe, kidob egy csomó választ!

2009. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok, elnézést kérek, nem olvastam az alsó szöveget! A válasz viszont ugyanaz! Linkek is vannak az egyik válasznál, ott mindent megtudhatsz erről!

2009. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aggódom,remélem elmúlik.
2009. ápr. 24. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak a homlokán van a két szeme közt meg hátul a buksián pár pici folt. 6,5 hónapos már kezd halványodni bár nem igazán volt nagyon piros inkább csak ha nyügös! Kint a napon kevésbé látszik!
2009. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megint én vok.Bocsi azt elfelejtettem hogy a szemhéján is volt mindkettőn és az már elmúlt.
2009. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Én csak azt szeretném megkérdezni h elmúlt-e a tűzfolt?

Az én kislányomnak is van az arcán.

2009. szept. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem múlt el neki.Halványult valamennyit de nem sokat.Te lányodnak hol van és mekkora?
2009. szept. 28. 13:33
 8/8 anonim válasza:
Szia neki a kis orra alatt van meg a szemhélyán, remélem h elmúlik neki, a nagyobbik lányomon is volt ő most 4 éves de neki már 1 évesen elmúlt,de neki csak a szemhélyán volt.
2009. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!