Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányas a legnagyobb méretű...

Hányas a legnagyobb méretű pelenka és milyen márka?

Figyelt kérdés
Kislányom 14-15kg,5ös pelenkát hord a liberóból 6ost. De már ezek a pelenkák is kicsik neki. Néha úgy telerakja hogy a hátáig felér a cucc,éjszaka átázik. Milyen pelust vegyek?
2011. szept. 20. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Van Liberoból 7-es, piros mintájú, DM-ben kapható
2011. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiam 14,5 kg. Ő éjjelre hord már csak pelust, akkor a DM Babylovejat, XXL méretű.

A Libero, Pampers, Huggies sosem volt rá jó, mindig kisebb volt, hiába volt súly szerint jó, neki kicsi volt.

De a DM pelusai szuperek! Magas a dereka, és még sosem volt baleset. Egyik gyereknél sem!

2011. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még kicsit messze van a lányom a szobatisztaságtól,csak másfél éves. Nem tudom mi lesz később,ha már most nem kapok rá pelust?!
2011. szept. 21. 00:07
 4/4 anonim ***** válasza:
van 8-as libero is, bár azt csak még a honlapjukon láttam. Szerintem a feneke nem fog annyira nőni, jó lesz majd rá a pelenka, inkább a lábai nőnek meg a súlya sem fog annyira rohamosan gyarapodni a későbbiekben. A lányok hamarabb szobatisztulnak, lehet, nyáron már nem kell majd pelus.
2011. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!