Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Huggies (pelenka) márka...

A Huggies (pelenka) márka angol származású?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, de nehogy vegyél! Azt hittem, mert neve van jó lesz. De ha már egy kicsi pisi is megy bele rögtön jön ki belőle oldalt és nem ám szivárogva! Tegnap bokán pisilt a gyerek.
2011. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem értek egyet az előttem szólóval. Nagyon jó pelenka, mi sokat használjuk, és még soha nem volt ilyen gond vele. Nyilván nem jól volt ráadva a gyerekre a palus.

Bocsánat az offért.

Mért fontos neked, hogy milyen származásu?

2011. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Csecsemős nővérként hagy tudjam már hogy kell egy pelenkát ráadni a gyerekre
2011. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert az angol babatermékek a legjobbak:-D /Lásd: Fisher Price, Avent Philips, Quinny.../

Mivel 32 hetes kismama vagyok, ezért lassan megvenném a pelenkát is. És ez alapján akkor Huggies pelust vennék:-)

2011. aug. 22. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!