Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány naposan/hetesen vinnéd...

Hány naposan/hetesen vinnéd vitted vagy fogod kivinni a babát először ha kb. ilyen lesz az idő?

Figyelt kérdés
pénteken szülök,hétfőn max kedden jövünk haza ha minden ok.Arra gondoltam,hogy szerda csütörtök már kimennék vele 5 percre.Úgy néz ki nekem kell menni a nagyokért majd a suliba ovuba ami gyalog 5 percre van.Szerintetek?
2011. szept. 20. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha nem egy nagyváros kellős közepén laksz semmi gond nem lesz. Egy csomóan nem törődnek azzal mikor viszik ki, és kutya baja nem lesz a babának. Barátnőm már másnap kirakta az udvarra aludni babakocsiba. Baja nem lett. Régen se törődtek ilyenekkel. Persze erős szmogba nem vinném azért.

Sok boldogságot! :)

2011. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mivel már 3. babád, ahogy olvasom, így te tudod legjobban, a picik nincsenek cukorból :) Ha a kórházban veled lesz, úgyis muszáj lesz szellőztetni, így a friss levegőhöz már ott hozzászokik. 5 perc sétát is ki fog bírni, még ha esetleg esik is. Teszel esővédőt a kocsira és kész.

Én a 3 kisebbet már nem féltettem annyira, mint a legidősebbet. Velük bizony már a kórházból való hazaérkezés után kimentem rövidebb időre. Ők sokkal egészségesebbek, mint a túlféltett nagy :) Különben a kórházból is ki kell hozni valahogy a babát, néha 5 percet akkor is kell sétálni a kocsiig.. akinek nincs autója, bizony sokan babakocsiznak hazáig.

2011. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Két hetes volt a kisfiam mikor először mentünk sétálni.
2011. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én csütörtöki nap szültem,következő héten hétfőn mehettünk haza.És először hétvégén vittem ki.
2011. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pesten lakunk de külvárosi zölövezeti részen.A főút mellett egy puszta mögötte erdő van.Tehát a levegő mondhatni elég jó. Védőnőm 3!!!! hetet mondott amit túlzásnak tartok!
2011. szept. 20. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, még télen, mínuszokban is csak 2 hetet szoktak javasolni.. Most meg azért még messze a tél. Nyugodtan mehettek, mondjuk, nélküle amúgy is nehéz lenne oviba, iskolába juttatni a nagyokat..
2011. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A reggeli elvitelt megoldjuk mert a férjem betudja őket vinni.Csak délután kell mennem majd...akkor legalább nem lesz olyan ködös párás a levegő :)
2011. szept. 20. 19:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most nyáron szültem és ilyen idő volt akkor is, ha nem hidegebb!

Azt hiszem még az egy hetet se vártuk ki. Semmi baja nincs a lányunknak, tökéletesen fejlődik, gyönyörű és egészséges!

Nem azzal van a gond, hogy milyen a hőmérséklet, hanem azzal, ha alul vagy túl öltözteti valaki.


Nálunk van egy anyuka, aki vagy nem néz időjárást vagy lese szrja a dolgokat.

40 fokban azt láttam, hogy kötött sapka, tetőtől talpig beöltöztetve a gyerek lábzsákkal. Üvöltött szegénykém, mivel melege volt... egyértelmű!

Most, hogy 17 fok van nálunk rövid ujjú bodyban sétáltatja, letakarva egy textil pelussal ...

2011. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsónak.nálunk is van egy ugyan ilyen anyuka!
2011. szept. 20. 19:53
 10/15 anonim ***** válasza:

19:00-ásnak. Télen 6 hetet szoktak javasolni...

Ilyen jó időben nyilván nem kell ilyen sokat várni, meg végül is csak a szabadba mentek ki, nem egy olyan helyre, ahol sok ember van. De, gondolom az oviba is be kell menned a nagyobbakért, és a picit nem hagyod az ajtó előtt. Ha ez a helyzet, akkor én várnék még ezzel.

2011. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!