Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális dolog az anyáról a...

Normális dolog az anyáról a szülés után néhány órával ( esetenként néhány perccel) készült illetve olyan képeket amin a koraszülött kisbabád van ( néhány naposan, még inkubátorban), kirakni a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is agyaltam.

Én nem tartom normálisnak, ez szerintem túl személyes.

Fél éve az egyik volt oaztálytársnőm tett ki egy képet, amin izzadtan és fáradtan a szülőágyon látható csak egy zöld olyan terítővel vagy mivel letakarva karjában a babája...

Na, azóta ezen agyalok,hogy ezt a képet pl miért tette ki?


Nekünk ezek olyannyira el vannak téve, hogy nincs is olyan albumban,amit megmutogatok másnak.

Ettől függetlenül azt gondolom,hoyg mindenkinek magán ügye,hoyg mit tesz ki magáról,mert ez nem engem hanem őt minősíti, vagy pedig hozza esetleg kellemetlen helyzetbe.

2011. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Az én ismerősöm olyat is kirakott ahol a gyerek feje kikandikál az anyukából. Ahhoz képest az inkubátor semmi.
2011. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Egyik ismerősömnek olyan van fent ahol épp kijött a baba és még a köldökzsinór is rajta van...mjuk ő nóvér, szóval neki biztos nem fura...

Amúgy nekem mindegy, ő néz ki mosott rongynak, ha őt nem zavarja, engem sem.

2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem normális dolog. Azt gondolom, hogy ehhez csak a szülőknek van köze, nem a rokonoknak, barátoknak meg az egész közösségi oldalnak.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki olyan képet rakott ki, ami közvetlenül a szülés után készült. A pici az anyuka mellén, és premier plánban látszik a lenti véres valóság is. Nekem is van 2 gyermekem, de ettől a képtől majdnem elkapott a hányinger.

2011. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Engem leginkább az a kép bosszantott fel, amelyiken a kisbaba szinte ki sem látszott a csövektől. Szerintem ez már beteges.
2011. júl. 23. 23:05
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Büszkék a babájukra, szerintem csak ennyi. Gondolom a friss anyuka nem tartja magát nem fotogénnek szülés után. A koraszülött baba, meg hát szeretik és büszkék rá, ők máshogy látják, mint mi kívülállók.

Nekem is volt szomszédomék felrakták a kisfiukat pár naposan, hát mint egy kis béka úgy nézett ki, de a mai napig fent van a kép, pedig már lassan 3 éves, ők biztos a mai napig szépnek látják azon a fotón is a gyereküket.


Pl. ha valaki csúnya alapból, az se tegyen fel magáról képet?

2011. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan, mint a szülésvideó. Van, akinek belefér és van akinek nem az, hogy ilyen intim dolgot felrakjon a netre.
2011. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy beállítja-e ki láthatja a képet, vagy kik az ismerősei a közösségi oldalon. pl munkatársak, szomszédok, rokonok stb. nem mindenkire tartozik minden
2011. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
23:06- os erre még nem is gondoltam. Igazából csak kíváncsi voltam mások hogy látják ezt a dolgot, lehet,hogy csak én vagyok nagyon szégyenlős :).
2011. júl. 23. 23:20
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem raknék fel, mert undorító, hanem mert ez egy intim dolog. Én annak tartom a szülést is, a szoptatást is, nem való szerintem közösségi oldalakra.

Ha büszke a babájára, akkor a kisgyermekes szobában az ágyon vegye a karjába, ölelje magához, és rakja fel azt a fotót, szerintem még aranyos is :)

Bár én fürdőruhával pózolós képeket sem rakok fel, biztos bennem a hiba...

2011. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!