Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Varrni szeretnék babáimnak és...

Varrni szeretnék babáimnak és magamnak ruhákat, lakásunkba textileket. Szerintetek ezt a varrógépet érdemes megvenni? Meg tudja csinálni, amit szeretnék vele?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, jó ha van sztreccsprogram, és az is jó ha sok a fém a gépben. Jól kezelhetőnek tűnik, ez lesz az első gépem, meg tudja csinálni, amit szeretnék vele? (szegés, foltvarrás, szabásminta alapján ruha varrás, takarók, függönyök készítése, patchwork)
2011. szept. 21. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen gép?


Nekem egyébként egy viszonylag egyszerű, de új Singerem van, én nagyon szeretem.

2011. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] bocs :))))))))
2011. szept. 21. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén a varrógép centrumban vettem 1,5 hónapja varrógépet, kezdő varró vagyok.

Nekem ezt ajánlották:


[link]


Ugyan annyi mint amit néztél.

Azt mondta ott a hölgy,hoyg ehez tud a későbbiekben a lehető legtöbb alkatrészt biztosítani, és ráadásul több más márka tartozéka is jó hozzá, és sosem vittek még vissza ilyet hoyg meghibásodott volna.


Azóta próbáltam már.

Könnyen kezelhető,nem is hangos, nagyon jó a leírás hozzá hogy mit mire-hoygan kell használni, szóval maximálisan merem ajánlani.

2011. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amire neked kell, arra tökéletes lesz. (amit ajánlottak, az is jó).
2011. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!