Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintem szellem van a...

Szerintem szellem van a lakásunkba mit csináljak kezdek nagyon parázni?

Figyelt kérdés
Még kiskoromba talán 9 10 éves lehettem,Már majdnem elaludtam amikor hirtelen felriadtam és egy alakot láttam az ágyam felett.Nagyon megijedtem.Aztán pár évre később,az apum egy temetésen volt anya meg dolgozott.Lementem a barátnőmmel a játszótérre.(Onnan pont rálehet látni a házunkra)Fel volt kapcsolva a villany.Felmentem,lekapcsoltam.Megint visszamentünk a játszótérre.Játszottunk,aztán megint láttuk hogy fel van kapcsolva.Gondoltuk itthon vannak anyáék.De senki nem volt otthon.Aztán mikor visszamentünk a játszira utána még egyszer láttuk hogy fel van kapcsolva,de nem mertünk még egyszer felmenni. Kicsit később:Zeneiskolából jöttem haza és a lépcsőház tetején láttam hogy áll valaki.Mire felértem senki se volt ott.(Nem hallottam hogy csukódott vagy nyitódott volna az ajtó)Pár hete pedig:Felénekeltem a gépre egy dalt,és amikor visszahallgattam valaki a nevemet mondta halkan.Gondoltam hülye vagyok,visszahallgattam mégegyszer és megint hallottam.Annyira megijedtem hogy kinyomtam a gépet és az ágyra futottam.Ma éjjel pedig arra keltem hogy megy a tv-m pedig mindig lekapcsolom.Lekapcsoltam most is.Vissza aludtam mikor felkeltem megint be volt kapcsolva.Amikor a nevelőapám lánya meghalt azt mondta nála is voltak ilyen fura dolgok,mert mindig azon veszekedtek hogy ilyen műsort nézzenek.A lány mindig filmet akart a nevelőapám meg sportot.Miután meghalt a lánya folyton ki be kapcsolt a tv.Elvitte szerelőhöz azt mondta semmi baja sincs,hazavitte de még mindig ki be kapcsolgatott.Akkor oda adta az egyik rokonuknak ott pedig semmi baja nem volt a tv-nek.Elég fura nem? Egyébként a lány 20 évesen halt meg autó balesetben 11 éve.Szerintetek ő lehet?
2011. júl. 2. 13:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő lehet, bár kérdés, hogy miért pont téged kísértene... De van egy ősi, túlvilági lélek távoltartó technika. Akassz fel 3 gerezd fokhagymát az ágyad felé, minden este hegyezz egy kis vizeletet a bejárati ajtó elé. Ezzel érzékeli a szellem, hogy nem kívánatos jelenlét a házban, a fokhagyma pedig elrejt téged a szellemek elől.

Sajnos, ha túl nagy a szellem akarata, akkor előfordulhat, hogy ez sem segít, és tombolásba kezd, ilyenkor csak egy lehetőség maradt. A vérajánlás, de erre lehetőleg nem kerül majd sor...

2011. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De ha bántani akart volna akkor már megtette volna nem?
2011. júl. 2. 14:12
 3/28 skarma ***** válasza:

Első válaszoló, remélem csak vicceltél a fokhagymával meg a vérrel....

Kedves Kérdező, szerintem kérd meg a lényt, hogy álmodban küldjön egy számodra érthető jelet, üzenetet, amiben elmagyarázza miért van itt veled.

2011. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A szellemek nem emberi logikával gondolkodnak, nem kiszámíthatók, nem tudhatjuk mit akar...
2011. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ja meg volt még olyan is hogy senki nem volt itthon,este volt 9 fél 10 lehetett.Akkor még megvolt a kutyám.Egyszer csak elkezdett puffogni,mintha veszélyt érezne.Befutott a szobába és a nagy sötét semmibe elkezdte csóválni a farkát.Csak állt nézett bele a semmibe és csóválta a farkát.
2011. júl. 2. 14:17
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2011. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
És ezt most mért írtad ide?
2011. júl. 2. 14:19
 8/28 A kérdező kommentje:
Idézzem meg?
2011. júl. 2. 14:25
 9/28 anonim ***** válasza:
Véletlenül se, lehet bántani fog... próbáld meg elűzni.
2011. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De ha nem akar bántani akkor azzal is feldühítem,ha megpróbálom elűzni
2011. júl. 2. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!