Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Melyik a legjobb...

Anyukák! Melyik a legjobb óvoda Győrben? Egyáltalán szabadon megválasztható az óvoda, ha nem győriek vagyunk, hanem mellette élünk?

Figyelt kérdés
Melyik óvodában vannak kedves,rugalmas óvónők,akik szeretik is a gyerekeket és a munkájukat,nem csak a feneküket meresztik egész nap,a gyerek meg csináljon,amit akar?Hol foglalkoznak velük igazán,figyelnek oda a beszoktatásra is?Sajnos a településen,ahol élünk,minősíthetetlen a kiscsoportos óvónők munkája.
2011. szept. 22. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom merre laktok, de a csanaki pl nagyon jó, teljesen felújított, vannak vegyes csoportok, és sima kiscsoportok is. A fiam óvónői nagyon jók, rengeteg program van nekik én nem is tudom olyan változatossá tenni a napját mint az oviban. Viszont sok a gyerek nagy a túljelentkezés, és kell bejelentett csanaki lakcím ahhoz hogy ide felvegyék.persze lehet hogy csanak nektek nincs jó helyen
2011. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Sajnos Csanak nem esik útba,mert a férjem Győrben dolgozik,katona,így az az útvonal sajnos nem esik bele.
2011. szept. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!