Láttátok ezt a fimet?

Figyelt kérdés

Bőgök rajta, nem értem hogy csinálhatnak ilyet.

http://www.youtube.com/watch?v=lGGY18qwaaA&feature=player_em..


2011. szept. 23. 16:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Volt rá példa,hogy az anya öngyilkossággal fenyegetőzött és pszichiáter javaslatára is indukálták a középidős vetélést ,kb a 21 héten.



"(2) A terhesség az (1) bekezdésben foglalt feltételek esetén a 18. hetéig szakítható meg, ha az állapotos nő


a) korlátozottan cselekvőképes vagy cselekvőképtelen;


b) terhességét neki fel nem róható egészségi ok, illetve orvosi tévedés miatt nem ismeri fel korábban, vagy az egészségügyi intézmény, illetve valamely hatóság mulasztása miatt haladta meg a terhessége az (1) bekezdésben foglalt időtartamot.


(3) A terhesség a 20. hetéig - a diagnosztikus eljárás elhúzódása esetén 24. hetéig - szakítható meg, ha a magzat genetikai, teratológiai ártalmának valószínűsége az 50%-ot eléri.


(4) A terhesség az időtartamától függetlenül szakítható meg


a) az állapotos nő életét veszélyeztető egészségi ok miatt, illetve


b) a magzatnál a szülés utáni élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség fennállása esetén"

2011. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az anya mentális betegsége is betegség. Egy súlyos, magzatra károsan ható kezelést igénylő betegség esetén is elveszik/elvehetik a babát, szóval...
2011. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is bánom ,hogy megnéztem,sokkolt nagyon.22ik héten nekem is indukált szülésem volt.5 centire nyilt a méhszáj és megrövidült,fájdalom nélkül.A baba élve született meg,nem csináltak semmit,meg sem mutatták.Más országban talán lett volna esélye az életre.
2011. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom:(
2011. szept. 25. 09:44
 15/21 anonim ***** válasza:

"Más országban talán lett volna esélye az életre."


Nem kell mindig más országra gondolni. Van ahol még ennyire sem törődtek volna a dologgal.

Inkább másik kórházba kellett volna menni.

2011. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A szellemi betegség is betegség. Mellesleg én úgy tudom, hogy csak a 24. hét után érvényesek ezek a szabályok.
2011. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok.

Te tudod,hogy en milyen orszagbol irok?Biztos nem mentel at ilyenen,mert akkor nem irogatnal ilyeneket.

2011. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Milyeneket? Hogy ez nem ország, hanem kórház függő? Hacsak nem egy afrikai sivatagban vagy valahol egy eldugott esőerdőben élsz akkor ez minden országra érvényes. Van ahol jobban figyelnek az anyára és a babára van ahol nem.
2011. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja,igaz ,most jut eszembe,egyszer valaki azt irta,hogy Romania Afrikaban van.Igy igaz az allitasom.
2011. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sajnos én is megnéztem, rosszul is lettem tőle...valahogy nem bírtam otthagyni a filmet, talán drukkoltam a szerencsés végéért.
2011. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!