Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mi van velem? (Kérdésed...

Most mi van velem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Terhesség alatt is voltak olyan hetek, hónapok, amikor éjjel - nappal tudtam volna aludni.

Jelenleg is így érzem magam, mióta 2 hónapja megszültem (császár).

Igaz, gyerek mellett szinte lehetetlen pihenni ... és úgy érzem, hogy az éjszakai 8 óra alvás (átaludja, szerencsére!) se elég :/


Szedem még most is a terhes vitamint (Femibion), a vasat (Neo-Ferro) és a C-vitamint is.


Valakinek nincs tippje, hogy ez ellen mit tudnék tenni?

Milyen vitamint kéne még szednem? Vagy mennyek el kivizsgálásra?


Köszönöm!


2011. szept. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Magnéziumot kellene szedned, de mondjuk az sem lenne baj, ha elmennél egy vérvételre, lehet abból kiderülne valami.


Ami fáradékonyságot, aluszékonyságot okozhat az a vashiány, magnéziumhiány, kalcium- vagy akár jódhiány is!


Ha majd lesz lehetőséged, időd, akkor sportolj! A fáradékonyság egyik legjobb ellenszere! (Ha szoptatsz még, akkor ne kezd intenzív sporttal majd, csak mondjuk sétálj egy jó nagyot.)

2011. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Én csak azt akarom mondani, hogy nem is tudod milyen szerencséd van egy ilyen jó alvó babával! Egy szavad sem lehetne!
2011. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát épp ez az, hogy ha van ideje aludni, de mégsem elég neki, akkor ki kell deríteni mi a baj.

Egy ember nem viccből fáradékony és álmos egész nap...gondolom hálás a babájának, hogy este alszik, viszont ha egyéb gond áll a háttérben, akkor az nem jó és ezt a kérdező is érzi pontosan. Nem panaszkodni jött, hanem tanácsot kérni.

Első voltam.

2011. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mióta megszültem, azóta szeretnék elmenni egy teljes vérképre legalább. Csak gyerek mellett ez nehezen kivitelezhető :(


Kedves második!

Köszönöm a jó tanácsot, hidd el nem felvágni jöttem ide, hanem érdeklődni, hogy ez a probléma másnál is előfordul el.

Igen, megvagyok áldva vele, hogy éjszaka alszik. Cserébe nappal végig üvölt és van, hogy abba se hagyja.

Szerinted ez szellemileg és fizikailag mennyire megterhelő???


Na mindegy ... tudom én .. "dögöljön meg a szomszéd lova is..."

2011. szept. 24. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!