Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki GYED-en van, kaphat...

Aki GYED-en van, kaphat Cetelem áruhitelt?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen munkaviszony kell hozzá?
2011. szept. 24. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, nem kaphat. :(


Vagy munkaviszony vagy nyugdíj kell hozzá. Nekem ezt mondták az egyik elektronikai üzletben.

2011. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sejtettem. :( Laptopot akartam venni. De akkor megvesszük a férjem nevére.

Köszi a választ!

2011. szept. 24. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

NEM!!

De én mégis kaptam:-)))


Nekem a munkahely kifizetőhely, tőlük kaptam a gyed-et csp-vel együtt és a bankszámlíkivonaton az volt írva közleményként, hogy munkabér átutatlás.

Azt mondtam, hogy dolgozok és ennyi.

2011. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez egy okos dolog. :)

Csak a én munkahelyem sajna nem kifizetőhely.

De nem baj, megoldom másképpen. Csak nem akartam a megtakarításhoz nyúlni, az olyan szépen elkamatozik ott bent. Ez meg kamatmentes részlet lett volna. Szemétség.

2011. szept. 25. 19:32
 5/5 anonim válasza:
De az is szemétség, hogy már az első perctől hazudsz. Ezért simán olyan tiltolistara kerülsz, hogy az életben nem kapsz hitelt. Aztán ha nem tudod etetni a gyereked akkor még azért lesz szemét a bank hogy nem engedi el a hiteled.
febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!