Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak akik a bébihordozót...

Vannak akik a bébihordozót nem autóban használják? Mennyire lehet eladni olyat, ami ugyan beköthető autóba, de nincs rajta a címke hogy megfelel az uniós szabványnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán azoknak akiknek nincs autójuk.
2011. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak autóban használom, és nem vennék olyat, amin nincsen cimke, ami tanusitja hogy bevizsgált, megfelelő a termék.

Hordozásra soha nem használom, mert baromi nehéz, és kényelmetlen a fogása, tulajdonképpen 8-10 kilót kell hurcolni, testtől eltartott karral. Hát, férfi létemre nemigen birom 15-20 percnél tovább...

35f

2011. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Igen, azt gondoltam hogy olyannak, akinek nincs autója, csak arra lettem volna kíváncsi hogy van-e olyan, aki használ hordozót így is, vagy inkább babakocsit tol, hordozókendő, stb.

2011. szept. 26. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem vennék olyat. Hordozóként én is egyetértek az előttem szólóval, hogy nehéz és kényelmetlen. Az én férjem is utálja cipelni!
2011. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kettő volt. Egy a kocsiban, egy otthon. Szóval ha így vesszük, akkor igen, vettem olyat, amit nem az autóba szántam, azon nem is volt matrica, egy használt darab volt, bababörzén vettem. Na persze nem hordozásra használtam, mert tényleg baromi nehéz, és nem is kényelmes, hiszen egy oldalon vinni akkora súlyt, ráadásul el is kell tartani magadtól, mert különben hozzád ütődik, szóval nem kényelmes kézben cipelészni. De otthonra nagyon jó volt a hordozó, amíg pici volt, abban ült, amikor etettem, meg sokszor abban vittem ki magammal a konyhába, stb. És azért volt kettő, mert akkoriban a negyediken laktunk, állatira nem akartam hordozóstul felvinni a gyereket, úgyhogy kézben vittem fel, és inkább volt otthonra is hordozó.
2011. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egy ismerősöm ajánlotta fel, de nekünk autóba kell, és mindenképpen olyan, amin rajta van a címke, és bevizsgált (állítólag ez is megfelel az EU szabványnak, meg márkás, csak a címke nincs meg), itthon meg van egy pihenőszékünk, szóval nem tudnánk használni, de gondoltam megpróbálok utánajárni hátha el tudja adni így is.
2011. szept. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!