Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a természete a gyereked...

Milyen a természete a gyerekednek (0-3éves korig)? Csendes vagy temperamentumos? Könnyen barátkozik, vagy félős? Sírós, harcias, ilyesmik érdekelnek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Összetett. :)

Óvodában mintagyerek. Itthon eléggé hangos, mozgékony, olykor (sokszor) szófogadatlan. Szokott sírni.

Viszont nem agresszív, és jólelkű gyerek.


Nem barátkozik könnyen, de ha igen, akkor az tartós.

3 éves múlt, fiú.

2011. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
cSENDES, KONFLIKTUSKERÜLŐ. nEM KIMONDOTTAN BARÁTKOZÓS, DE HA IDEGENEK KÖZELEDNEK HOZZÁ, ELFOGADJA A TÁRSASÁGUKAT. mAGÁTÓL NEM KEZDEMÉNYEZ. 19 hónapos
2011. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

temperamentumos, nagyon tudja mit akar, ha nem kapja meg, kiakad.Hajlamos mindent direkt eldobálni,ami éppen a kezében van, mikro ideges....11 hónapos.nem tudom minden baba ilyen-e.

Amúgy nagyon barátkozós, mindenkire mosolyog.

2011. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

27 hónapos fiam van.

Barátkozós nagyon, talán túlságosan is. A játszótéren néha úgy kell lefejteni a gyerekekről, hogy ne ölelgesse már őket annyira. Imádja a gyerekeket visít, ha sokan vannak a közelében, nagyon élvezi. De visítva nevet akkor is, ha a várakozás után végre jön a buszunk vagy vonatunk, ha végre itt a mama, ha végre lemegyünk, mert végeztem a főzéssel... ilyenkor örömében úgy rohangál, hogy alig bírom felöltöztetni.

Ugyanakkor van benne egy kisördög, néha rájön a dili és a nagy fogócskázásban/játszásban néha fellöki a pajtását, vagy csak odasuhint egyet, aztán menekül a szoknyám alá... nem tudom miért van ez.

Olykor fél az idegenektől, pl ma a metron nem ült le a bácsi mellé, inkább az ölembe. Ha idegen meg akarja csipkedni a pofiját elbújik mögém. DE az is előfordul, hogy vadidegennel kezd el kokettálni az úton.

Sírósnak nem mondanám... hisztis, akaratos, ha valami nem úgy van, ahogy akarja akkor keservesen tud zokogni, hisztizni, de részben meg lehet vele beszélni.

Harcias... mint írtam, a játszótéren néha. És az akaratából kifolyólag, ha valamit nem engedek neki, morcosan elrohan, elfordul vagy ütni próbál engem.

2011. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eléggé temperamentumos a kisfiam.ha idegent lát először fél majd kb 5-10 perc után már rajta csüng szinte.szerencsére nem egy sírós típus,de azért a hiszti néha megvan nála,főleg ha olyan kell enki amit nem szabadna.nem harcias,néha rájön az 5 perc és akkor ugy csinál mintha megharapna,persze soha nem harap meg,csak ugy csinál és közben kajánul vigyorog mellé.egyébbként fél percre nem ül meg egy helyen,viszont nagyon anyás.25 hónapos.
2011. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja a gyerekekkel könnyen barátkozik.
2011. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!