Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Hajdu Zsoltról írnátok...

Dr. Hajdu Zsoltról írnátok pár sort, hogy milyen nőgyógyász Ő valójában?

Figyelt kérdés
A Kispesti Sztk-ban rendel, még nem voltam Nála és kizárólag csupa negatív megjegyzést találtam. Nyugtassatok meg, hogy nem ilyen vészes a helyzet?
2011. szept. 28. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az agyonajnározott a Ita Jenőnél sokkal jobb!A 'kedves' Ita doki még egy spirált se tud rendesen feltenni, meg 3 éve amikor kiderült, hogy babát várok, úgy összenyomkodta a méhemet, hogy még aznap délután elvetéltem. Szó szerint szörnyű volt a vizsgálat, nagyon fájt, amiről azóta kiderült, hogy nem szabadna érezni semmit. Na én őt nem ajánlom senkinek sem!!

A következő terhességemnél a Szeitzhez jártam, ha nem volt, akkor a Hajdú helyettesítette, ők szerintem nagyon normálisak, legalábbis nekem nincs velük rossz tapasztalatom, pedig nem pénzeltem őket.

2011. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Válassz inkább magánorvost. Ott a kispesti sztk-ban mind3 orvost végigjártam, Hajdu doktor úr azt sem vette észre, hogy halott volt a babám, minősíthetetlen hangnemben rivallt rám, mikor azt sem tudtam, mi lenne a teendő. Ita doktor bunkó, Szeitsz doktor meg mindig úgy nézett rám, mintha el akarna küldeni, 3 percnél többet nem szánt rám soha, kérdést egyiknek sem mertem feltenni.

Nem messze rendel egy nagyon jó magánorvos, nem kér sokat, ha gondolod, írj privátot és megadom az elérhetőségét, meg hogy tőlem mikor mennyit kért.

2011. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!