Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr Michelisz László Pécsi...

Dr Michelisz László Pécsi nőgyógyász milyen orvos?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek: egy SEG*FEJ!

Először azt hittem, azért bunkózik velem, mert fiatal vagyok, és nem csípi a fiatal kismamákat. De a 30 éves szomszédom is hozzá járt terhesen, vele épp ilyen paraszt volt. Ő tipikusan az az ember, akihez csak muszájból megy az ember.

Mellesleg szülés előtt két nappal jártam nála, de szüléskor derült ki, hogy hpv-m van, és alig akarták elhinni, hogy két nappal korábban látott orvos. Bár az túlzás, hogy látott, oda sem nézett, miközben vizsgált.

2011. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én nem vagyok kismama,de muszáj elmennem.a klinikán mindíg rengetegen vannak a régi orvosomhoz nem szívesen mennék.és három éve nem voltam már nőgyógyásznál.utoljára még a terhességem megállapításánál voltam 2009 elején.Durván vizsgál?vagy csak a stílusa rossz.

2011. szept. 14. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mint írtam, nekem a hpv-met nem is vette észre, egyáltalán nem figyel oda. Orvosilag nem tudom, milyen, mert ez lehetett egyszeri eset is, nekem amúgy más problémám nem volt a terhességem alatt, de tényleg úgy vizsgál, hogy közben nem is néz oda.


De itt többen is írnak róla, és nem jókat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Én ha az sztk-ba megyek ("csak úgy", szóval nem terhesgondozásra), akkor Dr. Szörényi Andráshoz szoktam menni, ő egy nagyon kedves bácsi, már elég idős, de jó orvos és emberileg is teljesen rendben van.

2011. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dr.Banó László az orvosom, megjártam már én is minden poklot Pécsen, négy orvoson mentem keresztül, mire végre ő meg tudta mondani, mi bajom vna. Michelisz-t elkerültem, róla nemt udok nyilatkozni. Banó viszont higgadt, tárgyilagos, nem tölt órákat a vizsgálattal, de nálam, ahol nem ment simán még egy ultrahang sem, rám szánta az időt! Nem mondta, hogy minden rendben, amikor nem lát semmit sem... addig keresett, míg megtalálta a baj okát. Csak ajánlani tudom!
2011. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Próbálok akkor máshoz péntekre időpontot kérni.
2011. szept. 15. 08:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül a szörényi doktorhoz mentem,és örülök,hogy így döntöttem.Nagyon jó orvos.Köszönöm még egyszer mindenkinek a válaszát.
2011. szept. 16. 13:53
 7/7 anonim válasza:
100%

A feleségem nemrég volt nála, és terhesség megállapítása miatt és a vizsgálat után alig vártam, hogy találkozzunk, hogy közölje az orvos által megerősített jó hírt de pityeregve fogadott merthogy egy bunkó lekezelő orvosnál volt és a vizsgálat nagyon fajt nekik szólt De rá sem hederiített.

En csak azt nem értem, hogy az ilyen ember minek megy orvosnak. Sajnálom, hogy pont nem tudtam elmenni a feleségemmel aznap az orvoshoz....

2014. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!