Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az 5 hónapos Brianna Lopezt...

Az 5 hónapos Brianna Lopezt apja szexuálisan is bántalmazta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Tudtommal igen, és a nagybátyja is.

Szörnyű ez a történet, én mikor először hallottam róla, napokig nem tértem magamhoz.

2011. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én most hallottam róla először. Én is rosszul vagyok...

Elképzelni se tudom mi mindent kellett átélnie szegénykének:((((((((((((((((

2011. szept. 28. 15:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi történt???,
2011. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Masodik valaszadonak:


[link]

2011. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
REMELEM MEGDOGLENEK A BORTONBE EZEK A ROH*DT SZEMET LADA SZULEI, szegeny artatlan kis csecsemo:(( hogy a p*csaba tudta az apja sexualisan is molesztalni?? remelem ler*hadt a f*sza de ugy hogy kozbe minden egyes kinlodast eljen at a nyomorult!!! huu de feltud huzni!! az anyja meg egy alkoholista k*rva!!!!
2011. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én ráklikkeltem és már bőgtem is. nem akarom tudni, hogy ilyen sz.mét m.cskok léteznek a földön. atyaúristen, ott alszik a szobába a kislányom, ilyenkor megszakad a szívem
2011. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a több mint 50 év börtönbüntetéssel. Végre! Mert legtöbbször ennél sokkal kevesebbet szoktak kapni. Életük végéig szenvedni fognak a börtönben, a többi börtönlakó célpontjává válnak. A halál csak megváltás lenne nekik, inkább éljék át a verést és megaláztatást a börtönben legalább 50 évig.
2011. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint egy éve láttam először és a hatása alatt vagyok még mindig:(:(:(5 hónap kínszenvedés jutott annak a gyönyörű babának úgy hogy a k.cs.g nagyanyja is ott lakott.Molesztálta a nagybátyja az apja az anyja ütötte verte a kistestvérének hagyták hogy harapdálja hogy r.hadjanak meg!!!Az utólsó éjszakán azt játszották vele hogy dobálták a plafonig 2-szer nem kapták el:( aztán kínozták tovább anyucika meg aludt aztán otthagyta a bu.i apja a földön és hajnalba nem berakták ágyba hanem csak rádobtak egy takarot reggel tisztába tette a k.csög nagybátyja közbe akkor is molesztálta.Az anyja reggel 10-kor akarta megetetni akkorl látta hogy nincs eszméleténél ugy hivtak mentőt.A kórházban halt meg szerencsétlen baba.A nővér mondta hogy a kis nunija meg kis feneke között nem volt meg a gát mert ezek a senkiházi r.hadékok annyira molesztálták:(ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ már megsem nézema videót róla mert a szívem szakad meg( Amugy a youtuben fennt van:( Brianna Maria Lopez Isten nyugosztalja a kis csöppséget most lenne 9 éves a drága kis Angyalka:(
2011. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Útólsó vagyok anyucit kiakarják engedni 2016-ban.Most índitott a nép petíciót hogy ne tegyék:(Remélem kínok kínjával hal meg mind 3 habár írták hogy a 2 k.cs.göt folyamatosan szállítgatják börtönből börtönbe mert életveszélyben vannak,Anyuci meg mosolyogva jár kel a börtönbe emelt fővel!!!!!Húúúúúúúú esküszöm kínyirnám őket de nagyon lassú kínzással már könyörögnének a halálért.
2011. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
akarhova szallitsak azt a ket k*csog nyomorult senkihazi fergeket mindenhol megfogjak kapni a maguket!!!!a no meg egy elmebeteg, szajba b*szott b*zi k*rva aki remelem, mig a foldon el minden egyes perce kinszenvedes lesz meg a fergeknek is! UNDORITOAK
2011. szept. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!