Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tanára fizikail...

Mit tegyek, ha tanára fizikailag bántalmazta a fiamat?

Figyelt kérdés
Alsós 3. osztályos, és ma olyan erővel megrángatta két karjánál fogva, hogy a szemüvege is leesett, majd még 1 óra múlva is piros volt a karja,illetve véraláfutásos lett.
2010. okt. 4. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jelentsd az esetet az igazgatónak. Elvileg neki kell intézkedni.

De én biztos átrakatnám a gyereket másik osztályba, vagy ha nem megoldható (vagy még ez sem elég), akkor átvinném másik iskolába.

2010. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a tanára volt? Hozzám már jött be azzal szülő, hogy a gyerek otthon azt mondta, megpofoztam, majd mikor az anyuka előtt rákérdeztem, már nem mert hazudni. Nekem ez egy kicsit hihetetlen. Ha viszont igaz, azzonnal az igazgatóhoz kell fordulni első lépésben.
2010. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Miért is kapott a fiad? Csak úgy senkit sem rángatnak meg! Szóvá tenném a tanárnak igazgatónak holnap,míg látszik a nyoma, de a gyerekem is elővenném, hogy mivel is provokálta ezt ki!?
2010. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy megtörtént, mert a tanárnő bevallotta. Reggel rosszul érezte magát, és nem volt aktív az órákon, ezért ideges lett a tanárnő. Aztán mikor már beszélt volna, leragasztotta a száját vastag ragasztószalaggal. Ez persze már a gyereknek sem tetszett...
2010. okt. 5. 08:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, az igazgató pedig 2 napja nem ér rá!
2010. okt. 5. 08:44
 6/13 anonim ***** válasza:

ez a ragasztós dolog nagyon durva.

Mindenképp beszélj az igazgatóval, ne hagyd magad.

A tanítónéni elismerte neked, hogy hibát követett el?

Remélem többet nem fordul elő:(


egy tanító/tanár

2010. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ez komoly?az ilyen tanárt ki kéne rúgni és egy életre eltiltani a gyerekektől!!

Ha az én gyerekemmel történne ilyen, akkor a férjemet nem lehetne visszafogni, tuti bemenne és jól helyretenné a tanárt(persze szavakkal nem fizikálisan)És addig nem hagyná az igazgatót, míg le nem ül vele beszélni, meg a tanárral is!

Ez felháborító!!!!!

Mindenképpen keressétek az igazgatót, ne hagyjátok, hogy lerázzon titeket, kit érdekel hogy nem ér rá, az ő iskolája, ez egy komoly dolog!!

2010. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jézus, ez azért durva. Én már most azon rimánkodom, hogy velünk ilyen sose forduljon elő (9 hónapos még csak a fiam), mert nem valószínű, hogy tűrtőztetni tudnám magam, hogy ne verjem agyon a tanárt...
2010. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Kamu baromság. Még a leghülyébb tanár is tudja, hogy egy fél pofonért vagy ha egy ujjal is hozzányúl valamelyikhez, másnap vezető hír a médiában és azonal kirúgják. Nemhogy szájleragasztás meg rángatás mert nem dolgozik rendesen az órán egy 9 éves! Baromság. Ilyen nincs.
2010. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazgató zaklatása,addig,amíg rá nem ér!Minden nap érdeklődni,és ha mégsem szakít időt rád,neki is van felettese,talán nála előbbre jutsz!

Hát ez csodás,hogy viselkedhet így egy tanár?Én nem gondolom,hogy egy 3. osztályos kisfiút így kell bűntetni,még ha rosszcsont is volt.

Ha alacsony a kedves tanító ingerküszöbe,akkor menjen el más munkát választani,mert egy iskolába nem való az ilyen agresszív magatartás.

2010. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!