Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom mi a legjobb a...

Nem tudom mi a legjobb a Lányomnak? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Már írtam ki egy kérdést nemrég ezzel kapcsolatban, de a helyzet rosszabb lett. Szóval mióta bölcsis, nagyon rosszul alszik éjjel. Általában 2-3 órát fent van, sírdogál. A doki javaslat adom neki a sedatif pc-t, de semmit nem használ. Ma éjjel már odáig fajultak a dolgok, hogy magam mellé vettem (Apa éjszakás). Nem győzött bújni, puszilgatott, simogatott, simogassam. Éreztem, hogy erre van szüksége, de előtte még soha nem aludt velem (leszámítva az első 2 hónapot)! Most mit csináljak? Lehet, hogy már minden éjjel így akar majd aludni? Hagyjam? Akivel együtt alszik a gyereke, dolgozik mellette? Mit tanácsoltok?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


2011. okt. 5. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Én ezt adom a gyerkőcömnek! A dokinénik szerint egyszerűen csúcs vagyok hogy rátaláltam. Azt mondta ez A TÖKÉLETES!


Ajánlom nektek is, mert ahogy végigolvastam mi történik veletek, szerintem csak egyszerű úgymond "hiszti". De ezzel te is kikészülsz.

Na küldöm a linket, olvasd át figyelmesen.


[link]

2011. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Első vagyok:

Na ez lemaradt, igazából ez hasznosabb infó neked erről:


[link]

2011. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hasznos volt, köszi!
2011. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, egy próbát megér!
2011. okt. 6. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!