Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Barna Péter rendel-e...

Lavesz kérdése:

Dr. Barna Péter rendel-e SZTK-ban és ha igen hol? Van esetleg tapasztalata vele valakinek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem SZTK alapon nem rendel. Nekem ő az orvosom, második babámat szülöm nála.


Ha bármi érdekel, kérdezz nyugodtan:)

2011. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia4

Köszi a gyors választ.Az érdekelne,hogy milyennek látod őt,bár két terhesség után nyilván egész jónak:) és persze hogy mennyibe kerül a vizsgálat nála és milyen a rendelő.Olvastam máshol róla éa szinte csak jókat de volt aki viccesnek találta a rendelőjét mert nem igazán van felszerelve.(pl.ultrahang ami majdnem mindig kell).

2011. okt. 10. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi, hogy csak most írok:)

Az első terhességemnél nem ő volt a dokim. Nekem progis császárom volt, a szülésről így nem tudok nyilatkozni. Próbálj rá keresni fórumokon ( itt is ), mert találsz róla infót, hogy milyen szülésnél.

Nem tudom, hogy miért találják viccesnek a rendelőt...semmi extra nincs benn, de ami kell meg van:)

Nem olcsó hozzájuk járni, mivel az UH-t külön csinálják. 7000 ft a vizsgálat + 7000 Ft az uh. Engem sosem rendelt be feleslegesen, hogy több pénzt szedjen le rólam. Havonta egyszer megyek hozzá, akkor viszont 14.000 Ft. Bármi kérdésem van, válaszol, nem vizsgálgat feleslegesen. Egyszer már kerestem telefonon, azt hajlamos nem felvenni, de próbálkozni kell:)

2011. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!