Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt megéri megvenni? Big...

Ezt megéri megvenni? Big Bobby Car

Figyelt kérdés

Régóta nézegetem az ilyeneket sajna az új ára 10 ezer ft és most találtam egyet nagyon szép állapotban.Van valakinek tapasztalat róla?

[link]


2011. okt. 10. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ezt tuti nem venném meg ennyiért. Nem ilyen, de nagyon hasonlónk van. [link] Kaptuk, én nem vettem volna meg. Túl széles. Stabilan tud rajta ülni a gyerek az biztos, de hajtani már nehezebb, mert a hátsó kerekekbe beakad a lába. De ha nem is akad be, akkor is gondot okoz a hajtásban, h széles a kocsi. Meg amúgy is drága szerintem amit kinéztél. Barátnőmék ennyiért már újonnan vettek bébitaxit a Metróban. Ilyet: [link] Nekünk is van, csak sajnos mi drágán vettük (nem tudtam, h a metróban is kapni). Imádják a srácok! Tele van zenélő meg csörgő kütyükkel, és kényelmes vele menni is (bár kormányozni ezt nem nagyon lehet, mert csak kicsit fordul el, de hamar ráéreztek hogyan kell emelve irányítani).

Amúgy igazából nem rossz a piros sem, de magamnak nem venném meg.

(De a sláger a fiamnál az mégiscsak a 3kerekű lábbalhajtós kismotor.)

2011. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!