Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri megvenni? Jó ez egyálta...

Megéri megvenni? Jó ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

A Tesco-ban most le van árazva a bébi hálózsák. Igaz ujjatlan, de jó vastag. 68 cm van ráírva, 0-6 hónapig. Jó lehet az egy újszülöttnek? 2200 forint!

Igazából, csak az aggaszt,hogy ujjatlan. Mert nem tudom,hogy csak egy hosszú ujjú body-t adok alá télen az elég-e, rugival viszont szerintem meleg lesz!


2011. szept. 24. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk,de hatalmas volt először.

mire belenőtt volna,nem tudta elviselni a hálózsákot,igy eladtam.tehát én megvenném,max nem használjátok,de lehet a babád szeretni fogja.

2011. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Hálózsáknál is szokás betakarni a babát szóval ez ne aggasszon. A hálózsák arra jó, hogy ne rúgja le magáról a takarót, de attól még egy vékonyka textil lehet a vállára dobni mikor alszik.

(Nem is tudom, hogy létezik-e egyáltalán hosszú ujjú hálózsák. szerintem zavarja annyira a gyereket, hogy nem tud tőle aludni.)

2011. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor megveszem!:)

2011. szept. 24. 08:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Létezik igen,ilyen volt nekünk elsőre a legkisebb.
2011. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Hálózsáknál NEM szokás betakarni a babát... Takaró HELYETT van kedves okos második.


Kérdező: mi kezdettől ujjatlan hálózsákot használunk, immár 2 éve :) Télen, nyáron -a hőmérsékletnek megfelelő vastagságút. 2200.- jó ár :) A tescos ruhák jó minőségűek.

2011. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik hosszú ujjú hálózsák, vékony és vastag is.
2011. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már csak az a kérdés,hogy mit adtok alá. Rugit vagy hosszú ujjú body-t!

2011. szept. 24. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért mert te nem takarod be, még be lehet takarni. Én akit ismerek, mind betakarta rövid ujjú hálózsáknál a gyereket.

Ettől nem én leszek a hülye, csak te a bunkó, kedves 09:10.

2011. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,jó.És valóban,a hálózsák a takarót helyettesíti.Én ha ujjatlan zsákban altattam a gyerekeket csak hosszú ujjú bodyt,és legfeljebb egy vékony kis zoknit adtam rájuk(de általában azt sem,mert nálunk 23-24 fok van télen.)
2011. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, akkor, amikor betakarod, kinnt van a kis keze, vagy ha nincs, úgyis kidugja majd valahogy. Szóval, én se takarnám be a hálózsák mellett pluszba. Persze, ha valaki azt úgy érzi jónak, hát tegye. Nekünk van olyan hálózsák, aminek levehető a keze, ez a kedvenc :)
2011. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!