Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 éves kisfiú és 2,5 éves...

5 éves kisfiú és 2,5 éves kislány közös szobáját dekorálhatjuk Micimackóval és barátaival? Ciki?

Figyelt kérdés

Vagy milyen más dekoráció lehetne a közös szobájukban?

Nem telik nagyobb lakásra, és együtt kell lakniuk a következő években.


2011. okt. 11. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
amíg a fiad nem lesz iskolás,addig nem lesznek gondok,de egy iskolásnak már általában ciki az ilyen,úgy 6 éves korig mehet Micimackós egy fiúnak,attól felfelé már dedós lesz,tapasztalat
2011. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok:inkább állatos,pl lovas,kutyás,vagy macskás képekkel jól meg lehetne csinálni
2011. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

esetleg dzsungelállatos-őserdős dekoráció?

vagy lovagok (esetleges kalózok) és tündérek?

mi innen rendeltünk :


[link]


oldalt : webáruház, ott pedig a "Djeco: Deco" fülecske

görgesd le, mert a faliképek alatt kezdődnek a falmatricák), nagyon szépek és minőségi termékek, jó szívvel ajánlom!

2011. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem dekorálnám Micimackóval. ahogy írták már előttem, inkább állatokkal. Nálunk állatos falmatricákkal van teleragasztva a fal.
2011. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
5 évesen válasszon magának, és csimálj egy lányos meg egy fiús sarkot.
2011. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok,én egy macsekot festettem a szobám falára,még most is ott van és tetszik
2011. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

nézd,én ezekkel szemezek egy ideje,annyira jók szerintem

2011. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. amúgy szerintem nem ciki, ha a nagynak is ez tetszik. ha nem, érdemes csinálni egy lányos, meg egy fiús sarkot vagy egy olyan mintát választani,ami mindkettőnek tetszik. Én még kisiskolás koromban is szerettem micimackót.
2011. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyél madarasat vagy cica sziluettet a villanykapcsoló fölé mintha ott nyújtózna vagy a 🐦 ott repülne. Még menő a sötétben világító csillag a falra ablakra
2017. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!