Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves kislány,3 éves kisfiú...

1 éves kislány,3 éves kisfiú közös szobáját hogyan dekoráljuk? Mi legyen a központi figura?

Figyelt kérdés
Nemsokára költözünk első saját otthonunkba, nagyon szép kuckót szeretnénk a gyerekeinknek. Olyat ami fiú is lány is magáénak érez.
2011. jan. 10. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon tetszik:


[link]

2011. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez sajnos már jóval drágább, de tök jó:)

2011. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Micimackósat keresnék,fiúk,lányok korhatár nélkül szeretik.

3 gyerekes óvónéni

2011. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyémek ( 28 és 11 hósak) pont nem szeretik a Micimackót, de szerintem az alapötlet jó: bármilyen Disney-mesefilmből való figura kellően semleges és mégis mutatós, lehet hátteret is festeni hozzájuk, a meséket meg úgyis meg fogják nézni előbb-utóbb.

pl 101 kiskutya, Oroszlánkirály, Dzsungel könyve, Mulan, Szilaj (ez pont nem Disney, de a lányom imádja és mióta először látta azóta ló-mániás)...

2011. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

13.31-es vagyok, nyilván a hercegnős mesék nem feltétlen semlegesek (amúgy pl a keresztfiamék 5 és 3 évesek és imádják a Kis hableányt meg az Aladdint is), de az állatosok közül is van bőven mód válogatni

:-)


Én egyébként dekorgumiból vágtam ki mesefigurákat, ezek akárhányszor felhasználhatóak és tetszés szerint cserélhetők, ha megunják, vagy más lesz az aktuális kedvenc.

Most éppen Vuk-os garnitúra van fenn nekik

2011. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én állatos dekorációt választanék. Nem biztos, hogy épp egy Disney rajzfilmet vennék alapul, hanem lehetne erdei hangulatú a szoba, állatokkal, gombákkal, fákkal, bokrokkal a falakon, lehetnek madarak a plafonon, napocska, felhő, pillangók.

Én kislánynak csináltam a tetőtéri szoba "tetős" részére pillangós, napocskás, madaras dekorációt. A falakon állatok vannak.

2011. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia

nekünk 2 éves lesz a lányunk mikor öcsi megérkezik, mi "elfelezzük" a szobát, a szőnyegben is lesz egy választék, a tapétában is, mindenben, a kislányos rész baldachinos királylányos rozsaszin, a kisfiús kék állatkás lesz..így mindenkinek megvan a birodalma, ugy ahogy neki tetszik :)

2011. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó ötlet a legjobb:)
2011. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!