Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik sok időt töltötö...

Anyukák, akik sok időt töltötök kettesben a párotokkal, miket szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert amióta megszületett a lányunk, keveset tudtunk vagy akartunk kettesben lenni.

Vagy nem volt lehetőség rá, vagy pedig ha volt akkor hiányzott nagyon, és többet nem mentünk el.


Szerencsére anyukám tud rá vigyázni akár 1-2 napot is, de az nekünk sok.


Most úton van a tesó - nemsokára megint nem lesz időnk egymásra.


Gondoltam ezalatt az egy-két maradék hónap alatt még jó lenne pár délutáni - esti közös program.

Vacsorázni voltunk, színházba nemsoká megyünk, ma pedig moziba.

Miket lehet még csinálni?

Már annyira elszoktam a kettesben mászkálástól,hoyg nincsenek ötleteim...


2011. okt. 12. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Hát mi első sorban beszélgetni szoktunk.

Beülünk valahová, ahová kedvünk tartja, és 2 órát is beszélgetünk. Nekünk már kettő van, így hétköznap sokszor nem futja csak a teendők megbeszélésére, arra hogy "hogy vagyunk", akár egymással is, arra már nem.

Ezt hetente egy délutánon pótoljuk.

Mondjuk nekem nem "hiányoznak" olyankor a gyerekek, én élvezem nélkülük.

Nyáron meg 3 napra voltunk kettesben, na ott már hiányoztak picit, de azért átvészeltük, annál nagyobb volt az öröm, a lendület, amikor találkoztunk!

2011. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hová valósiak vagytok? a környék nevezetességeiből, helyi múzeumokból/art klubokból stb érdemes lehet szemezgetni.

nézzétek meg pl az Igazából szerelem c filmet és aztán egy forró csoki mellett beszélgessetek róla, hogy kiből milyen érzelmeket váltott ki egy-egy rész, melyik volt a kedvenc sztoriszál benne stb.

Csináljatok közösen a lányotoknak egy babaházat kartonból: tervezzétek meg, gondolkodjatok a kivitelezésen, és alkossátok meg együtt :-)

Kiránduljatok el újra egy számotokra fontos helyszínre, pl első randi vagy ilyesmi

Szervezzetek a barátokkal egy laza beszélgetős v társasozós délutánt (mert nem feltétlenül a csak kettesben töltött idő képes az összetartozást erősíteni)

2011. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már annak is örülök, ha lefekszem az ágyra és odafekszik mögém, átölel és ad egy puszit.


Persze, jól esik kiszabadulni, elmenni ide-oda, de azért mi szeretjük magunk mellett tudni a lányunkat. Főleg, hogy mind a két felmenői tábor között van 1-2 'elmés', akire még a kutyánkat se bíznánk :)

2011. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mozi, színház, koncert, utána vacsora egy étteremben, időjárástól függően séta...
2011. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!