Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermekvédelmi támogatást...

A gyermekvédelmi támogatást melyik szülő igényelje?

Figyelt kérdés
A párom munkanélküli, nem kap semmilyen járadékot. Én Gyed-en vagyok, és ehhez jön még a családi pótlék. Melyikünk igényeljen gyermekvédelmi támogatást?
2011. okt. 12. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A párod, de szerintem nem fogtok kapni.
2011. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerencsére kapunk, mert 38 ezer a gyedem, plusz a családi pótlék a két gyerekre, más jövedelem most már nincs, és 4 felé oszlik. Szóval ki jogosult rá, ha nem azok akiknek az egy főre jutója 20.000 ft sincs...
2011. okt. 13. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig én igényeltem, s megkaptuk. Sztem mindegy, hiszen igy is bele kell irni mindenkit, házastársat, gyermekeket, eltartottat, stb... S ha munkanélküli s nem kap semmilyen járadékot, akkor nyilatkozatot kell neki irni, hogy nincs semmilyen jövedelme.

3 kisfiu anyukája 34/n

2011. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!