Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki megkapta már a gyermekv...

Valaki megkapta már a gyermekvédelmi támogatást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én még nem,de ma rákérdeztem,azt mondták 24-e körül fog megjönni.

Változott a törvény,szeptember 5-ig kell kifizetniük az önkormányzatoknak.

Somogy megyében élek.

2011. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én még nem -Kecskemét. De a héten biztosan megjön, tizedike a kifizetési határidő, az meg szerda.
2011. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első ez komoly?????
2011. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, megkaptuk 4-én. (Somogy megye)
2011. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok,igen nekem ezt mondták.

Azért van ez elvileg,hogy a szülő tényleg az iskolakezdésre,gyerekre költse a pénzt.

De most megnézem a neten,mert ezt ma reggel mondták az önkormányzatba.

2011. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És melyik az a szülő, amelyik szeptember ötödikén vásárol be az iskolakezdésre????
2011. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Nálunk évek óta augusztus 5-ig kifizetik. Már elég sokan el is költötték a falunkban, és valóban sokan az iskolacuccokat vették meg. Mi még nem vettünk semmit, majd augusztus végén. Ha azt szeretnék, hogy valóban arra költse mindenki, akkor nem készpénzt, hanem utalványt kellene adniuk. Az értelmesebb emberek hasznos dologra, főleg a gyerekeikre költik, aki meg olyan, az még májusban is úgy küldi a gyerekét iskolába, hogy nincs felszerelése...

2011. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, a mai világban, amikor ennyi a munkanélküli, nem is csodálom, hogy ezt a pénzt konkrétan nem a gyerekre költik. Mert van akinek ebből kell élelmiszert vennie, számlát befizetni, stb. Pl én sem ebből vásárolok a gyereknek -egyrészt már megvettem mindent a múlt héten, másrészt mert csak a nagyon kell dolgok -táska és torna felszerelés nélkül- tizenegyezer forintba kerültek... Szóval én ezt a pénzt most a villanyszámlára fogom költeni.
2011. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondták,11-ig fizetik.
2011. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De jó! Rajtunk kívül már mindenhol legalább az időpontot tudják!

Itt (Szolnok megye) 20 anyukával beszéltem,20 különböző időpontot mondtak "hivatali forrásból"...

Nővéreméknél (szintén Szolnok megye,kb 25 km-re innen) már július közepén kiírták,hogy szeptember 29-én vagy 30-án lesz gyermekvédelmi!

2011. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!