Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az Alex név?

Hogy tetszik az Alex név?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
csak azé kérdezem mert engem is így hívnak
2011. okt. 20. 09:16
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is Alex aki egy hét múlva 9 éves lesz:-)
2011. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy haveromat hívják így. Szerintem jó név és én pl. csak őt ismerem, mint Alex, az én környezetemben ritkának számít.
2012. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Állítólag egyre gyakoribb, de csak egy Alexet ismerek, ő egy vagány srác, kedves, jókedvű, sok haverja van. Teljesen illik rá a név, de egy tutyimutyi szemüveges lúzeren nem tudnám elképzelni. :) Egyébként a Sándor név külföldi megfelelőjének (Sandro - Sander - Xander - Alexander - Alexandrosz - Alessandro - Alejandro) a becézése az Alex. Szerintem szép név, de pl. a gyerekemnek nem adnám.
2012. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem már régóta ez a kedvenc nevem. Nem igazán rémlik, hogy valaha is ismertem volna Alex nevű embert. Öcsémnek én választottam az egyik nevét, így Alex Benedek lett. Ma már lassan 15 éves, szőke hajú, zöld szemű fiú. Értelmes, kicsit akaratos, sok barátja van és nagyon jószínű, épp amilyennek egy Alexet mindig is elképzeltem :)

Ha nem született volna ő meg akkor a fiamnak biztos ezt a nevet adtam volna.

2019. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!