Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtudod nekem fogalmazni,...

Megtudod nekem fogalmazni, hogy milyen érzés anyának lenni?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt,mikot megtudta hogy egy kis élet nővekszik benned?Milyen volt amikor kezedben tarthattad?Milyen mikor csak úgy szimplán nézed amikor alszik vagy játszik?Milyen érzés mikor anyának szólít,megölel,megpuszil :) ?

Nagyon várom már hogy átélhessem mindezt de még csak 17 vagyok :/


2011. okt. 19. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy szóval, csodálatos!
2011. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen a csodálatos szó tényleg nagyon jó erre!

Amikor megtudtam hogy babám lesz, hirtelen a félelem és az öröm érzése keveredett bennem

Később, a végtelennek tűnő várakozás, hogy mikor születik már meg!?

Amikor megszületett hihetetlen nagy boldogság, csodálat, én például csak néztem meredten hogy milyen szép, és el sem hittem hogy az én babám.

Aztán most néha csalódott vagyok,amikor órákon át hisztizik és semmi nem jó neki( akkor nem értem miért érdemelem ezt meg, hiszen mindent megkap tőlünk)

de amikor lenyugszik és átölel, hozzám bújik, ad egy puszit akkor kárpótol a nehéz percekért.


22 éves 16 hónapos kisfiú anyukája

2011. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha fárasztó:)

Másfél éves a kisfiam, és egy hónap múlva jön a tesója, szóval este már sosem vagyok a helyzet magaslatán. Amikor kicsi volt, feküdt a babakocsiban, és rám mosolygott, én meg vissza, néha féltem, hogy kisétálunk a világból, annyira egymásra feledkeztünk.

Most, ha nézem, amint játszik, vagy molyol valamivel, hát elolvadok. Van egy "doktor úr" arckifejezése, amikor valamit nagyon bütyköl, hát olyankor meg tudnám zabálni.

Múlt héten elutaztam nélküle egy napra, mikor hazatértem, és meglátott, repült a karomba, és csimpaszkodott a nyakamban percekig.

Komolyan, még életemben nem voltam ilyen boldog sosem.

Végülis a szerelem is elég a boldogsághoz, de nekem a gyerek teljessé tette az életünket a férjemmel.

2011. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csoda!

Egy kis élet van benned aggódsz érte pedig még nem is láttad! Aztán mikor a kezedbe adják azt a kis "idegent" hát azt érzed, hogy ennék szebbet soha nem láttál, nem éreztél!

Mikor látod aludni, vagy megölel olyan mintha megállna a szíved egy pillanatra, hogy aztán megint azért a kis életért verjen.

A gyerek a boldogság, az aggodalom, az idegbaj, a nevetés.

2011. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Istenem de jóó ilyeneket olvasni :)
2011. okt. 19. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor én leszek a kivétel:

fárasztó és áldozatokkal járó, van amiko csodálatos, de van amikr amásik véglet- immáron majdenm 12 éve


soha nem voltam az az any akarok lenni, anya vagyok és más értelme már nem is lehet az életemnek típus

2011. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csodálatos, fárasztó, a világon a legnagyobb felelősség. :) De amikor rohan majd eléd, ölel puszil és mondja, hogy anyukám az semmihez nem fogható :)


Kb 3 éve nem aludtam ki magam. Nagyon nehéz terhességem volt, és 2éves 4 hónapos a lányom...de megérte :D

2011. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!