Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pánikba esek, ha a hétfőre...

Pánikba esek, ha a hétfőre gondolok! Egyedül maradok az újszülöttemmel és dackorszakos 2,5 évesemmel. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
3 hétig volt segítségem, de hétfőtől nem lesz.
2011. júl. 5. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Vannak akiknek semmi segítségük sincs, és van 2-3 gyerek, háztartás, kert és mégsem panaszkodnak...
2011. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező nem panaszkodott, csak megkérdezte normális-e, hogy így érez...

És szerintem normális. Nekem csak egy gyerekem van. De mikor megszületett anyukám itt volt pár napig, hogy segítsen nekem. És amikor egyszercsak bejelentette, hogy másnap reggel elmegy, hihetetlenül elkezdtem félni. Főleg mikor tényleg el is ment. De fél óra múlva már el is múlt ez az érzés.

2011. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen normális. Én már most "pánikolok", ha szóba kerül, hogy a férjem októberben külföldre megy egy hétre.

De ki fogjuk bírni, túl fogjuk élni és várjuk haza. :)


Miért maradsz egyedül?

2011. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nemtudom normális e de ilyet én is éreztem,irtam is ki kérdést hogy normális e hogy szabályosan félek a gyerekeimtől. Nálunk 16 hónap a korkülönbség.Hozzám jár altatáshoz meg sétához egy barátnőm pénzért segiteni,mert nem igazán tudtam megoldani a feladatot.Illetve meg tudnám oldani,nem akarok 5 év mulva egy ősz idegroncs lenni.
2011. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
20:44 es vagyok,hogy mondjak valami pozitivat is,egyenlőre nem lesz olyan nehéz dolgod,hisz a kicsi csak eszik alszik,nem?ha nem hasfájós nem lesz vészes,simán megoldod!Valakit tusz "vészhelyzetre" segitségnek szervezni?Szoptatsz?
2011. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Normális!!! Az én egyetlen babám 6 hetes, de még mindig, ha a férjem éjszakára megy, úgy bepánikolok, hogy na..

És még félek is itthon, pedig nem szoktam. A múltkor megláttam magam a tükörben, és majd összecsináltam magam, úgy megrettentem a sziluettemtől. Még mindig gyengék az idegeim a hormonoktól, kimerültségtől. Szerintem normális. El fog múlni, belejövünk, megszokjuk.

2011. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Normalis.

En az elso gyereknel ereztem igy.

Amikor a masodik megszuletett, akkor az elso 14 honapos volt, szoval az sem volt annyira egyszeru, viszont akkor roppant magabiztos voltam es probaltam kihivaskent felfogni a helyzetet.

Talan probald ki ezt te is, elore keszits a fejedben napirendet (amit nyilvan nem fogsz tudni tartani pontosan, de nagyjabol lehet, max a pici szoptatasa rugharja fel).

Es elotte nap keszulj ra a feladatra, fozz meg elore, amig van segitseged, vasald ki a ruhakat, takarits fel este, stb. Szoval az elso 1-2 napra ne hagyj magadnak tul sok munkat a haztartasban, csak a gyerekekre es magadra kelljen figyelni. Utana belendulsz es menni fog a tobbi is.


Sok sikert!

2011. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Normális. Ha kialakul a saját rutinod a gyerekekkel, talán nem is lesz olyan nehéz mint gondolnád. Nálunk van játszócsoport a bölcsiben lehet hogy jól éreznétek magatok és nem lennétek annyira magatok mindig.
2011. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos rettenetes hasfájós. :(
2011. júl. 6. 07:39
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen normális! Én is pont így éreztem az elején! De hidd el belejössz, megszokod. Ráérzel mit,mikor hogyan kell tenni. Az én lánykám is hasfájós volt, nekünk nagyon beválta hinta! Esetleg próbáljátok ki! Drukkolok, és ami fő, ne stresszelj, mert a babák iszonyatos kis radargépek, minden megéreznek, és kihat rájuk!!!
2011. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!