Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha egy év után...

Mivan akkor ha egy év után abbahagyon a fogamzásgátlo szedését és hogy utána lehet-e gyermek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 09:05
 1/6 anonim válasza:
52%
A dokik azt szokták mondani, h kb. 3-4 hónap mire "kiürül" a szervezetedből a gyógyszer "hatása" (persze ez attól is függ, h milyen régóta szedted). Általában ezen idő leteltéig még olyan,mintha szednéd a tablettát, aztán minden ok, és jöhet a baba, ha különben egészségesek vagytok :) Persze ez csak általános, vannak kivételek, vkinek már az első napon összejön miután letette a tablettát.
2011. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 évig szedtem. Aztán tavaly rákérdeztem dokinál, hogy ha babát szeretnék, akkor mennyit várjak, ha abbahagytam? Azt mondta, 3 hónapot szoktak mondani, de igazából nem is kell várni, mert épp azért kell naponta szedni, mert 1 nap alatt is kimegy a hatása. Vártunk 1 hónapot, és rá 2 hónapra össze is jött a baba.
2011. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
DE ha egy év után már abba hagytam a gyogyszer szedését de utána sem estem teherbe. mizöl van ez?
2011. okt. 21. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez már megér 1 dokit, mindenképp menj el. Hogy mi a baj, azt így mi nem tudjuk megmondani. Lehet valami kisebb szervi dolog, és teljesen független attól, hogy szedtél gyógyszert. Egyértelműen orvos.
2011. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Mit értesz az alatt,h utána sem jött össze? Mármint mennyivel utána? Nálunk a családban volt ilyen, az első babára majdnem egy évet kellett várni, a doki nem talált semmit, aztán orvosi segítség nélkül összejött a baba, a második baba meg 1 hónap után összejött. Sok mindentől függ.
2011. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Toncsi63 ***** válasza:

Még nem kell aggódnod. Nálunk a szedés abbahagyása után 1 hónappal jött a terhesség, bátyáméknál majd' 2 év után.

Ha nagyon be vagy tojva, akkor dokihoz menj kérdezni.

2011. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!