Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benneteket mi motivált kistesó...

Benneteket mi motivált kistesó-név választáskor?

Figyelt kérdés
Első gyermek nevével hasonló csengésűt, kezdőbetűjűt, szótagszámút, hangrendűt kerestetek, vagy teljesen különbözőt?
2011. okt. 21. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonló kategóriájút: magyar, klasszikus, picit régiesebb stílusú. A fiam Sebestyén, a hugi Eszter lesz.
2011. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nálunk teljesen különbözik.Judit,Anita,Roland.

ismerősömnél Ramóna,Helga.

2011. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Maja Milán Míra


csak mert tetszik a M betű :-)


amúgy olyan nem lehet ami a családban van

rövid egyszerű

külföldön se legyen gond ha szólítani szeretnék

2011. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk csak az volt a szempont, hogy valahogy meg tudjunk egyezni. :O

A lányom Bianka a fiam Csaba lesz.

2011. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fő szempont volt, hogy magyar legyen.
2011. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Feltétel volt, hogy tetszen. Ennyi. Nem kerestem szándékosan különböző/hasonló hangzású nevet. Azt választottuk, ami tetszett. :)
2011. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A férjem neve Sándor, az enyém Szilvia, a kislányomé Szamira és szerettem volna ha a fiam neve is s v sz-el kezdődjön.De azok a nevek nem tetszettek.Így Nimród lett.Ez tetszett és szerintem passzol a másikhoz is.Bár most utólag már a Krisztofer is tetszik és abba lett volna sz betű.
2011. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kislányunk neve 4 betű és A-val kezdődik.

Tetszenek a 4 betűs lánynevek. Az A betűsek meg különösen. A kedvenc nevem, ami esélyes a tesónak az Annabella. Itt csak az A betű passzol, de a Bella becézett változatánál a 4 betű megvan. :)

2011. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szerettem volna hasonlót, de ami tetszett, azt leszavazták.(Amira)

A kisfiam Ármin, így az ősmagyar és a nagyon külfüldi hangzású nevek kizárva, ezeket egyébként sem szeretem, így a kislányom Liliána lesz.

2011. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok kotekedni elso valaszolo de az Eszter miota magyar nev???
2011. okt. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!