Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy érzitek, hogy elmentek a...

Úgy érzitek, hogy elmentek a következő választáskor szavazni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 23:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Természetesen. Kíváncsi vagy arra is kire szavazok, vagy már nem vagyok számodra ismeretlen?
2011. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Még senki nem ígért semmit, honnan tudod már most, hogy kire fogsz szavazni és mi alapján?:)
2011. aug. 11. 23:42
 3/31 anonim ***** válasza:
A bal herém húzásából én is úgy érzem, hogy el fogok menni. (Igen, szavazni is.) Kész élvezet lesz! :-)
2011. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

kolopele


Én is megyek, csak hogy ellensúlyozzalak! :-D


(Bár ahogy nézem, még az is lehet, hogy nem lesz az ellensúly...)


Pedro

2011. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Én biztos elmegyek az első szavazásomra :) És később is fogok járni, mindig.
2011. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, az már rég rossz, ha te az alapján szavazol, hogy ki mit ígér...ugyanis 95%-a kamu (kivéve Jobbik).
2011. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező! Mindig a Fideszre szavaztam, nagyvállalkozó vagyok, 180 embert foglalkoztatok, korom 49. Minden mást megtalálhatsz rólam ha olvasgatod a fórum kérdéseit, nem írom már le többször hogy mit csinálok konkrétan, miért vagyok és voltam is mindig Fideszes. Számomra ők támogatják a legjobban a tudást és a munkát. Ezért is tartok 37 % - nál, mert sokan nem kedvelik a stílusomat, a Fidesz szimpátiám egyenesen bűn, a jobbik meg kifejezetten ellenem van, nyomják a piros kezet ha már meglátják a nevemet. Pedro, ellensúlyozz, bár szerintem nagyon sok súlyt hozzál magaddal ha le akarsz nyomni.......................
2011. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy érzem nem fogok elmenni (egyik se érdemli meg a szavazatom).


"Mindig a Fideszre szavaztam, nagyvállalkozó vagyok, 180 embert foglalkoztatok, korom 49."


Bocs de ki kérdezte?

2011. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Igen, elmegyek, de már nem a Fideszre fogok, ahogy előző években mindig. Ennyi pénzt még egyik sem húzott ki a zsebünkből, mint a Fidesz.

/megnézem a Jobbikot, hogy muzsikál.../

2011. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Szavazni vagy választani? Nem mindegy ám! :)

(Egypártrendszerben szavaztunk, többpártrendszerben választunk.)

De azt egyelőre nem tudom, melyik csoportosulásra. Majd alakul. Jelenleg abszolút tanácstalan vagyok.

2011. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!