Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is bukik még a fél...

Másnak is bukik még a fél éves babája?

Figyelt kérdés
Kislányom anyatejes, bár már napi egyszer kap szilárdat is , és még mindig sokat bukik. Főleg olyankor fordul elő, amikor hason van és nyomja a pocakját. Voltunk még annak idején hasi uh-n ahol azt mondták, hogy nincs semmi baja. De akkor miért bukik még mindig?
2011. okt. 24. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szokott, pedig ő már 8 hónapos. A doki szerint semmi baja, majd kinövi. Ő is akkor bukik, amikor hason van, és gurul, vagy kúszik. Gondolom nyomja a pociját.
2011. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
A kisfiam még 9 hósan is sokat bukott.Az javított a helyzeten(de akkor rohamosan)amikor felült egyedül.De barátnőm kislánya már mászott és a napi 3X öltöztetés még mindig bejátszott a rengeteg bukás miatt.Aztán szépen megoldodott a dolog magától.Amíg nem elég erős nekik a gyomorzáró gyűrű(ha jól tudom)addig buknak a babák.
2011. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez még normális, majd, ha már tud állni és járni, valamint egyre több szilárd ételt eszik elmúlik.
2011. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en fiam is sokat bukott nem csak babakent, hanem tipegokent is. 6 honaposan mar ult, ugyhogy elkezdtem hozzataplalni, de akkor is bukott. 11 honaposan elindult, akkor mar nem pepsitettem az etelt, hanem villaval megtortem, vagy kockaztam, de akkor is bukott meg: kibukta a vizet, vagy eppen a megragott kajaval keveredett vizet.

Kb masfel eves koraig bukott.

Semmi baja nem volt, a doki szerint van ez igy es normalis, idovel elmulik.

2011. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Picit megnyugodtam. Sajnálom szegényt, bár nem tudom hogy ilyenkor marja-e a torkát vagy szinte észre se veszi.
2011. okt. 24. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!