Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes a kislányomnak futóbic...

Érdemes a kislányomnak futóbiciklit venni, ha a műanyag motor nem érdekli? Mennyiben más?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod?
2011. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20hónapos
2011. okt. 24. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor még ne vegyél neki futóbicajt. Nekem a 3 éves lányom a motor után közölte, hogy ő biciklit szeretne. A futóbringát egyszer kipróbálta egy szomszédnál, de olyat nem akart.


20 hónaposan viszont még nem valószínű, hogy tudja mit akar, a biciklihez is kicsi. Esetleg kérjetek kölcsön egyet.

2011. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 20hós fiam még a kismotorral se tud igazán teperni, pedig elég függő. Én nem vennék. Nincs egy ismerősötök akiét kipróbálhatná?
2011. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lányom 21-22 hónaposan kapott futóbiciklit és imádta, egyből tudta használni. Egyensúlyozni kell vele, ez nem áll meg csak úgy, mint a motor.

De ha a te lányodat nem érdekli a motor, akkor valószínű ez sem fogja meghatni.

Én lányom imádja az összes létező járművet: motor, roller, bicaj, futóbicaj...

2011. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!