Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért? 16 vagyok és minden...

Miért? 16 vagyok és minden vágym hogy kisbabám legyen. Tudom hogy fiatal vagyok a sulit se fejeztem még. Nem tudnék neki megteremteni mindent de mégis. Mitől lehet

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ezzel semmi gond, csak várj még egy picit! :)
2011. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Ha abból indulsz ki, hogy mindent meg akarsz teremteni a kölyöknek, régen rossz, egy elkényeztetett kis ficsúr lesz belőle.


De nem ez a lényeg. Hanem az, hogy 16 évesen effektíve semmit nem tudnál neki megteremteni. Olyat se nagyon találsz, aki bevállalná, hogy csinál egy gyereket egy 16 évesnek (bár ez a része még könnyebb) és mondjuk vele is marad (ez még 30-on felül is kihívás).


Komolyodj meg egy kicsit. Majd 20 felett már reális ez a dolog.


26/F

2011. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
szerintem szeretethiány lehet az oka. gondoskodásra, törődésre vágysz, akár úgy, hogy kapod, akár úgy, hogy adod.
2011. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha ilyen gondolataid vannak, akkor én tuti nem hinném el neked, hogy fogamzásgátlót szedsz.:D Csak gumival lennék hajlandó szexelni veled:D
2011. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt nekem is egy csaj osztálytársam, aki 16 évesen arról fantáziált, hogy milyen jó lenne teherbe esnie...ez valami életkori sajátosság, vagy csak túl sok filmet néztek?
2011. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
na figyu. én 15 vagyok és szintúgy gyereket akarok, de ez lehetetlen. tényleg, nagyon szeretnék. már évek óta. sosem értettem, hogy miért. de megállapodást kötöttem magammal: 22-23 évesen szülni fogok. nem ha törik, ha szakad, hanem ha lesz hozzá pasi is. tudom, milyen nehéz, hogy érzed a vágyat, stb. (én pl. ha meglátok egy kisgyerekes vagy terhes anyukát, akkor irigykedni kezdek, és a terhes nők látványával egyszerűen nem tudok betelni), és ellen kell állnod neki. de kitartás! az, hogy suli után mikor jön a baba, rajtad múlik. tudatosan alakítsd úgy az életed, hogy az anyagiak meg ilyenek miatt ne kelljen akkor aggódnod, amikor ott vagytok a férjeddel, hogy jöhet a baba. és ha nagyon kilennél, csak írj privit! :) és ne törődj a bunkó beszólogatókkal, csak viccesnek találják magukat, de kaptál itt jó tanácsokat is! ;)
2011. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ezt olvasd el:

[link]


Ammúgy várj még, amíg kijárod leg. a középsulit.. ill. vannak olyan huszonéves srácok, akiknél lehet esélyed, és esetleg gyereket is szeretnének :)

2011. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is úgy voltam, hogy 20 évesen szülni szeretnék...

Aztán 28 lett belőle. :)

Fősuli, munka, és sok-sok hónap csalódás. De végül sikerült!

Ez természetes, majd elmúlik! Szórakozz, élvezd az életet!!! :-D

2011. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Irigylem az érzést

Én 20 vagyok és nincs az az isten hogy szüljek egy babát

2018. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsöff85 ***** válasza:
Azért, mert fogalmad sincs mivel jár egy gyerek. Mert tudod a baba nagyon hamar megnő, nem marad sokáig kis cuki-muki…
2019. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!