Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen technikát alkalmaztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen technikát alkalmaztok szájba élvezésnél? Hogyan csináljam a befejezést mert eddig csak úgy csináltam, hogy a pasi szólt és én kézzel fejeztem be de szeretném kiprópálni, hogy milyen az ha a számba élvez el.

Figyelt kérdés

Viszont félek attól, hogy felrenyelem vagy a torkomba spriccel vagy hogy rossz lesz az íze. Nem vagyok ezen a téren tapasztalt. Légyszi csajok akik tapasztaltak ebben a témában adjatok tanácsot hogy hogy csináljam és hogy milyen technikával. És légyszi írjátok le azt is hogy milyen érzés lesz nagyon kíváncsi vagyok. köszi Pasik véleménye nem érdekel

19L


2011. júl. 7. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szia , attól nem kell félned , hogy félrenyeled vagy a torkodra spriccel. A rossz íze... na attól már lehet , ha a partnered cigizik , vagy kávézik , vagy egészségtelenül étkezik...akkor nagyon rossz íze van
2011. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Mégis milyen technikára vagy kíváncsi?

Vagy bele élvez a szádba és vagy le nyeled egyből,vagy kiköpöd!Ezen mi olyan nagy feladat?Az ízéhez meg hozzá szoksz és általában nem mindegy hogy mit eszik előtte az ember,mert állítólag az is sokat számít az íznél hogy mit evett előtte az illető.Állítólag banánt kell enni előtte vagy valami édeset mert akkor nem lesz olyan rossz íze,és ez igaz is.Úgy hogy mond meg neki hogy le nyeled te csak ha lehet ne foghagymát egyen előtte,hanem valami édes gyümölcsöt!

2011. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elé szoktam tartani a nyelvemet (nem befogni!) vagy pedig a végén olyan szögben tartom a fejemet, hogy ne tudjon a torkomra menni. Volt már olyan nem egyszer, hogy telibe találta azt a pontot ami előidézi a hányást. Szerencsére nem hánytam, de nem túl kellemes.
2011. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy itt van szájba élvezés!

Ezt tanulmányozd hátha okosabb leszel tőle!:)


[link]

2011. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat, hogy tatsam elé a nyelvemet meg ilyemi, hogy ne a torkomba menjem mert akkor öklendezni fogok. És nektek volt tőle hányingeretek? Mert az egyik barátnőm az első alkalommal behányt tőle és ezt szeretném elkerülni
2011. júl. 7. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

A komment megírásának időpontja: ma 17:26


Ott van az a videó nézd végig hogy csinálják a profik!:)

Szerintem le kell nyelni aztán kész....

Egyből nyilván nem lesz jó,első alkalomkor de szerintem ez olyan mint a sör,az elején az is rossz,aztán hozzá szoksz!:)

2011. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Én elé szoktam tartani a nyelvemet (nem befogni!) vagy pedig a végén olyan szögben tartom a fejemet, hogy ne tudjon a torkomra menni. Volt már olyan nem egyszer, hogy telibe találta azt a pontot ami előidézi a hányást. Szerencsére nem hánytam, de nem túl kellemes."


És esetelg tudsz tanácsot adni hogy hogy csináljam hogy tartsam a fejem hogy ne azt a pontot találja el?

2011. júl. 7. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ne legyél már ilyen szerencsétlen!:)Gyakorlat teszi a mestert,:)ezt nem lehet elmondani ezt gyakorolni kell aztán majd menni fog valahogy.
2011. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha enyire parázol tőle, akkor ne tedd meg. Ha így állsz hozzá, hogy tuti rossz érzés az íze meg a szájbaélvezés, akkor felejtsd el a témát egy időre, míg lesz bátorságod, sőt KEDVED megcsinálni.

Azt, hogy beleélvezteted a pasid a szádba, utána meg fújogsz, köpködsz, az a pasidat is lelombozza!!

2011. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!