Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bababarát szállást ajánlanátok...

Bababarát szállást ajánlanátok két napra a Dunántúlon?

Figyelt kérdés

Üdülési csekkel fizetnénk, most novemberben. Olyan szálloda érdekelne, amelyben van a babáknak is medence-rész. Esetleg tapasztalatokat írnátok?

Köszönöm!


2011. okt. 26. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Remélem ti is jól fogjátok magatokat érezni :)

Jó pihenést :)

2011. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tapolca, Hotel Pelion. Csúcs!
2011. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia, én ajánlottam nektek a zirci szállodát. Milyen volt, jól éreztétek magatokat? Elégedettek voltatok?
2011. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szia! Ezer köszönet, nagyon szuper volt!!Azóta is emlegeti a kisfiam, és gyűjti az aprót a perselyébe, hogy ismét elmehessünk Zircre. Szerencsére csak pár vendég volt rajtunk kívül, a személyzet is kedves volt, és az ágyunk olyan kényelmes volt, hogy 2 év alatt ilyen kipihenten még nem ébredtem... A gyerekmedence csúcs volt, a játszó szoba úgyszintén. Szóval, maximálisan elégedettek voltunk és ha tehetjük, ismét elmegyünk (de csakis holt szezonban). Még egyszer nagyon köszönjük az ajánlást!

Ha esetleg jártok idő közben hasonló jó helyen, jelezz kérlek. Üdv!!

2011. dec. 12. 14:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj de örülök :) :)
2011. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!