Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az abonyi vadaspark 4...

Milyen az abonyi vadaspark 4 éves gyerek szemével?

Figyelt kérdés
Érdemes a hétvégén elmenni oda, vagy ilyenkor már bent vannak az állatok, és semmit sem látunk?
2011. okt. 26. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes. Tulajdonképpen csak kinti kifutók vannak, vagyis minden állat kint van. Van ott egy játszótért, meg egy kis büfé, nem "full extrás" hely, nem annyira nagy, de szerintem egy délutánt tök jól el lehet ott tölteni egy négyévessel.
2011. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember nem egész napra tervez, mindenképp jó döntés.

Nem kell legeket várni, de kedves hely.


Mi is megyünk néha. Jóval kisebb volt még a kisfiunk, amikor először voltunk. Már akkor élvezte.


Egy 4 éves szerintem még jobban.

2011. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmentünk, elégedetten, s elfáradva jöttünk haza. :-)
2011. okt. 31. 07:55
 4/4 anonim válasza:
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó. Amúgy mi is az az abonyi vadaspark?
2014. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!