Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két éves lányomat moziba...

Két éves lányomat moziba vinném, imádja a Micimackót, jó gyerek és otthon is végignézi a meséket?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van olyan korlátozás moziba, hogy minimum hány évesen mehet be gyerek?
2011. aug. 19. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nincs. Kérj neki ülésmagasítót. De a mai mozik eszméletlen hangosak...
2011. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Korlátozásról nem tudok, de hidd el a nagyobbak se mindig tudják végig ülni az előadást. Kifejezett gyerek filmeknél szerintem a kisérő szülők is tolerálják a dolgot, de pl egy Harry Potternél már nem nagyon tolerálták. Az már azért jobban érdekelte a felnőtt korosztályt is.
2011. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az en mind a ket fiam ~4 eves koraig vegigaludtak az eloadast. Max az elso 1/2 orat neztek vegig.


Probald esetleg az eloadast alvas utanra tervezni...

2011. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éves kora óa viszem moziba a lányomat, és nincs semmi baja tőle, nem alszik közben, nem kell kimennünk a film alatt, és imádja.
2011. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A lánym (2,5 9 éves lesz, már látta (nem moziban), de kb 10 percig nézta, egyáltalán nem érdekelte.

Én nem vinnék egy 2 éves gyereket moziba. de

2011. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Én nem vinném.

A mozi rohadtul hangos, sokszor még nekünk is kellemetlen.

Aztán lehet, hogy megijed, erre készülj fel. Bazi "képernyő", hatalmas hangerő, csomó ember, SÖTÉT!

2011. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Micimacko ugy van reklámozva hogy a gyerekek első mozis élménye...szerintem tetszeni fog neki,én is gondolkodtam rajta h. vigyem e a 2 éves lányomat. Szerintem vidd el nyugodtan,legfeljebb ha valami nem okés akkor kiviszed őt.
2011. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Én pont most láttam Pesten a Corvinban, hogy csak 3 éves kor fölött engedik be a gyerekeket.
2011. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmék voltak 2 éves kisfiúkkal, és nagyon tetszett Neki! Végignézte "rámeredve a képernyőre" és élvezte.
2011. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mi Debrecenbe mennénk az Apolló moziba, ami halkabb, mint a Cinema City azért is olyan olcsó a jegy ott. Kevesen is vannak, mert nem felkapott mozi.


Azért vinném el, mert elég érett gyerek, úgy gondolom simán végig nézné, mint látom másnak is végignézte már 2 évesen.

2011. aug. 19. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!