Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsödébe szeretném íratni a...

Bölcsödébe szeretném íratni a gyermekem, aki egy éves lesz, feltéve, ha találok munkát? Segítségem nem igazán van, mert midenki késő estig dolgozik a családban. Milyen munkakört és időbeosztás ajánlott?

Figyelt kérdés

Eddig eladóként és pultosként dolgoztam, de az nem igen felel meg, mert hajnalban kell kelni és későn érnék haza.

marketig- és reklámügyintéző végzettségem van, és ker. éretts.


2009. máj. 5. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt a babád fogja eldönteni....Mi 2009. január 01-től járunk bölcsibe, most van ugye május 05. Összesen nem jártunk 20 napot. A közösségi betegségektől sajna semmi nem véd. Sajna nekem már szóltak a munkahelyemen, hogy ez így nem lesz jó..:((

2009. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem lenne munkám júliustól, de nem veszik fel mert telt ház van. Pedig 19 hónapos. Így valószínű elúszik a jó munkám. A fiamat meg szeptembertől veszik fel.

Én meg ezért vagyok nagyon dühös. hogy az anyuka el akar menni dolgozni, de a gyereket meg nem veszik fel a bölcsibe.

Kérdezd meg, hogy mikortól veszik fel!

2009. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az V-ik kerületben folyamatos a beíratkozás, már ha pestiek vagytok.
2009. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem lakok nagy városban, bár itt is elég nagy a túljelentkezés, de a védőnőm azt mondta, hogy ha el tudok helyezkedni kötelességük bölcsit biztosítani. én is a betegségektől félek, na és lisztérzékeny a kislány
2009. máj. 5. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt mondta a bölcsöde vezető, hogy oldjuk meg azt a 2 hónapot családon belül. csak azt nem tudom, hogy hogyan amikor mindenki dolgozik. 2-3 műszakban.

Mi lesz ha csökken a gyes és a gyed időtartalma. akkor mi lesz a bölcsibe ha most nem tudok elmenni dolgozni.

2009. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez azért felháborító, nem? Hamarosan egyre több lesz a munkanélküli és egyre nehezebb munkát találni. Hogyan magyarázzuk meg, hogy majd csak 2 hónap múlva tudok kezdeni. Így is örülhetünk, ha valaki foglalkoztat gyermekes anyákat.
2009. máj. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!