Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babátok a mózeskosarat hány...

Babátok a mózeskosarat hány hónapos koráig használta?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni mózest, csak még van pár dilemmám..az egyik amit néztem 33x70 cm, a másik 33x77 cm. Nem tudom, hogy számít-e ekkora méret különbség.

2011. okt. 30. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónapig használtuk a mózest, utána már az ülőfelületet fektetve, majd ültetve. Elég a 70 cm, emiatt ne izgulj. Mire odajutsz, hogy ekkora a baba, már rég nem kell a mózes.
2011. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 hónapos kora után üvöltött benne:(((

Onnantól bébihordóban sétáltattam,olyan 7 hónapos koráig,majd sportban.

2011. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig.
2011. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Az a fő dilemmám, hogy 2 emeletes házban lakunk és nincs lift, a babakocsi lent tudnám tárolni és valamiben felhoznám a gyereket, főként ha alszik.Nem tudom, hogy kell-e mózes, vagy mi legyen, mert tavaszi baba lesz.
2011. okt. 30. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mindenképp jó a mózes, legalábbis nekünk az volt. Ha elaludt, akkor csak lekaptam a babakocsiból, és tudott tovább aludni. 3 hónapos koráig ezt használtuk az éjszakai alváshoz is, mert a rácsos ágyban túl nagy volt neki a tér, és sírt benne.

Amíg belefért, addig a mózesben aludt napközben a teraszon (persze figyeltem rá).

Úgyhogy én szerettem.

2011. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Amúgy a mi babánk nyári baba volt...

2011. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk majdnem 6 hónapos koráig használta a mózest. Hordozóba csak akkor tettük, ha nagyon muszáj volt: ritkán és csak rövid időre.

80 centis volt am. Mármint a mózeskosár.

2011. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp a nagyobbat választanám.
2011. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt mózes, 6 hónapos koráig el volt benne a babám, aztán váltottunk hordozóra.

2. emeleten lakunk, nincs lift és tároló sincs, tehát én mindennap le és fel cipelem a babakocsit is és a mózest is gyerekestől mindenestől. Elég macerás, de szerintem nagyon jóóóóó! Ha újra kocsit kéne választani, akkor is ilyet választanék. Nagyon jó a mózes rész.

Márciusi a kislányom, nagyon jól ki tudtuk használni.

2011. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!