Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Giordani 3per8 Tactil Line...

Neede kérdése:

Giordani 3per8 Tactil Line színű babakocsinak a mózeskosarát be lehet-e kötni az autóba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! [link]
2010. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2010. okt. 11. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

sziA!

Belehet, de a rendőr megbűntet érte, ugyanis kizárólag gyerekautósülésbe, vagy hordozóba lehet szállítani gyereket/babát.

Egyébként a legkevesebb, hogy a rendőr megbűntet, mert egyszer láttam egy töréstesztes videót babaülésekről, és modellezve volt, mi történik a babáddal, ha ilyen és ehhez hasonló mózesben viszed. Hát ne tudd meg...szinte kettétöri a gerincét, mert ugye oldalt fekszik és egy öv "védi"csak középen,

Szóval én inkább nem tanácsolom.

Egyébként nekem is ilyen babakocsink van és szuper, meg vagyok vele elégedve!

2010. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát köszönöm. Erről nem is tudtam. Csak arról irnak, hogy a mózes jobb a gerincének,mint a hordozó.Ezért is akartunk ilyen babakocsit. Azért a gyerekem életét nem kockáztatnám.Maradunk a jól bevált hordozónál.

2010. okt. 13. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!