Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz az, ha külön alszunk?

Rossz az, ha külön alszunk?

Figyelt kérdés

Férjemmel "szétköltöztünk" lakáson belül a baba születése után. Én a babával vagyok, ő a macskával:-)

Fél éves már a picúr. Jó így nekünk, tök jól megvagyunk, szexelünk is, minden normális, csak külön alszunk. Ő nagyon korán kel és elég rossz alvó én meg örülök, hogy 10 után 1-2 órát magammal foglalkozhatok, netezhetek stb /amit mellette nem lehet.

Mindenki szerint nagyon gázak vagyunk, de nekünk így jó. Kell ezen azért majd változtatni? Szerintetek?


2009. máj. 5. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre mi is külön alszunk,mert a gyerkőc a hálóban van még(a saját ágyában)és a párom nagyon horkol.Néha hiányzik,hogy nincs velem,de legalább könnyen elalszom.Azért remélem egyszer visszaköltözik mellém,de végülis így is jó:-)
2009. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha benneteket nem zavar, miért lenne baj? Sok párt ismerek, ahol a nő a gyerekkel alszik, apuka meg külön.
2009. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

"Én a babával, ő a macskával..." Ez nagyon tetszett!!!:D:D

És örülök, hogy nem pateroltad ki a cicát a gyerek miatt.

2009. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan közeli barátom, akinek a szülei már a születése óta külön alszanak, úgy tudom, talán előtte sem aludtak sokáig egy szobában, mivel az apuka horkol, az anyuka meg amúgyis rossz alvó. Ha szex volt, megoldották, de a mai napig külön szobában alszanak, a horkolás miatt. :)

Szerintem ez egyáltalán nem rossz, ha amúgy minden téren rendben vagytok egymással, miért lenne ez baj?

És most egy kérdés: ha itt mindenki azt mondaná, hogy "ez hülyeség, tiszta barmok vagytok, hogy lehet egymástól külön aludni?!" - akkor te fognád magad és visszaköltöznél a férjed mellé, aki horkol, és zavarja a kisbabát is az alvásban? :)

2009. máj. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9 hónapja alszunk külön hasonló felállással...én a babával ő meg a kutyával/kutya ágy alatt/.Alig várom, hogyy költözzünk és akkora legyen a szobánk, hogy beférjen az ágy mellé a kiságy mert bár mi is jól vagyunk és nagyon szeretjük egymást hiányzik a közelsége. Más így, hogy mellettem nyugszik meg....Ha nektek jó akkor ne változtass, de sztem más lessz így mégis a kapcsolat.
2009. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi is külön alszunk a férjemmel, mert ő nagyon horkol és én meg nagyon rossz alvó vagyok. Baba bírja a horkolását, így sokszor én alszom a nappaliban... :-))

Van két macsekom is, akik ilyenkor állandóan hozzám bújnak mert mióta baba megvan azóta kicsit keveset foglalkozunk velük. Nagyon szeretjük egymást, és szerintem egyáltalán nem gáz külön aludni, hiszen álmodban amúgy sem vele foglalkoznál, nem? :-)))

Nem ez befolyásolja az ember kapcolatát. Így mindenki pihizik rendesen.

2009. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Egyátalán nem gáz. így beszéltétek meg , mind a kettőtöknek jó állapot ; amellett egy pár vagytok... Szerintem ez így jó megoldás.Amíg ez fenntartható szerintem ne változtassatok rajta. Ahogy ezt is meg tudtátok beszélni/oldani; ha mást szeretnétek , azt is könnyen meg tudjátok tenni.

2009. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom nem kellene foglalkozni azzal, hogy ki mit mond, de sokan nagyon azon vannak, hogy belémoltsák, hogy ez így nem egészséges. Akkor teszek rá magasról..:-)
2009. máj. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!