Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem influenzás. Nagyon...

A férjem influenzás. Nagyon aggódom, hogy elkapom, már 1,5 hete szenved. Ha külön alszunk jelent vmit? Vagy úgyis egy a levegő. Hogy védekezzek a bacik ellen?

Figyelt kérdés
Annyira aggódom értem mert sjna nem tudja kipihenni a munkája miatt, félek hogy szövődményes lesz.. ha eljönne táppénzre akkor kirúgnák, vagy szabadságot írnának ki. Tudom ez törvénytelen de ez van!
2008. márc. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A férjem most lábalt ki belőle. A kislányom 2 hetes volt mikor kitört rajta. Ő külön akart aludni, de nem emgedtem. Szerettem, ápoltam és nem féltem kicsit sem. Ez az egyetlen egy módszer...A férjed keressen másik állást! Ez már nem neki való...
2008. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen,nagyon sokat számít,hogyha külön alszotok,van esélyed,hogy megúszd.Azon kívül sűrűn szellőztess,és te is és a férjed is sűrűn és alaposan mossatok kezet.Törölgess,fertőtleníts sokat olyan dolgokat amit mindketten megfogtok pl:kilincsek stb..És minen alkalommal moss kezet mielőtt ennél.Elég sziszi-fuszi dolog,és nagy figyelmet igényel,de most első a baba,én is így úsztam meg az influenzát már kétszer egyszer a férjem,egyszer a fiam kapta el... 25hetes kismama
2008. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum segíthet a megelőzésben, vagyél a gyógyszertárban! Homeopátiás, terhesen is szabad szedni.
2008. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha citromolajat párologtatsz annak baktérium és vírusölő hatása van. tisztítja a levegőt a lakásban és az illata is kellemes
2008. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!