Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok olyan baba boltoka...

Hol találok olyan baba boltokat vagy nagyobb áruházakat Budapesten vagy környékén, ahol szinte mindent megvehetek (kiságy, babakocsi, ruhák, stb.) egy helyen és azért nem is olyan drága?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A Corában most voltak baba-mama napok, és onnan láttam én is itt a neten,hogy mennyi mindent lehet kapni.Amúgy nem vagyok Budapesti, így nem is okoskodom itt, csak ezt pont láttam,nézd meg a honlapjukat,ha érdekel.
2008. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlanám Neked a www.babaholmiolcson.hu oldalt, a babadiszkont Pestimrén található, és minden kapható szerintem viszonylag alacsony árakon. Mi ott vettünk mindent kiságytól babaruháig elég sok mindent. A másik részét mi is a Corából szereztük be...
2008. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi találtunk egy jó kis boltot, nem nagy, de vizsonylag jó áron, és mindent megtalálsz. Pontos címet nem tudok, de a Lehel térnél van, a templom mellett.

2008. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

www.babyoutlet.hu

Ez a Brendon kiárusító boltja, és mindig vannak jó áron is cuccok. A Soroksári úton vannak (IX. ker.).

2008. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!