Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők, akik elvetéltek. Családot...

Nők, akik elvetéltek. Családotok hogyan áll hozzá a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Sajnos velem is megtörtént ez a szörnyű dolog. Nehéz feldolgozni, nagyon nehéz! Ezt a terhet egyedül kell cipelnem, soha nem beszélek róla senkinek, hogy mennyire fáj, mert ugy érzem ezt csak az tudja, aki átélte. Szüleimmel egyáltalán nem beszélünk az érzéseimről, párommal az elején beszéltünk, de már vele is kerüljük a témát. Ugy érzem, hogy igy pár hét távlatából az emberek már nyavajgásnak vennék tőlem, pedig még mindig hihetetlenül fáj itt legbelül. és egyre inkább szorul a torkom, mert nincs kivel beszélnem erről! És tudom, hogy mi lenne a téma lezárása: "majd lesz másik, ne aggodj" . hát igen, egy MÁSIK, az már MÁSIK! :(

A ti családotok hogyan áll a témához, hozzátok? Próbálnak lelkileg segiteni?


2011. nov. 4. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak anyukám tudta...kb 2 szer elmondta,hogy majd lesz másik.Férjemmel annyira nem beszéltünk róla csak számoltuk vissza a napokat,hogy végre kezdhessünk próbálkozni.2 hónapot vártunk a 4. hónapba lettem terhes.

Próbálj előre nézni az segít a legtöbbet

2011. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is volt vetélésem, csak nekem a 22,héten kelett megszülnőm a kislányomat:(

Tudom mit érzel, én se beszéltem róla senkivel csak magamban sírtam.

Ha gondolod írj privit, beszélhetünk róla.

Én is neten keresztül beszéltem meg a dolgokat, könyebb lett:)

2011. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ateltem en is ezt a vesztesseget. Masodik valaszado, ez nagyon szornyu lehetett. :(

Semmi nem segit csak az ido. Nekem azota mar van egy 21 honapos kisfiam de meg mai napig eszembe jut, hogy hany eves lenne most ez a baba. Azt olvastam valahol, hogy mivel nagyon regen nem voltak terhessegi tesztek meg hasonlo vizsgalatok a nok legtobbszor nem is tudtak, hogy babat varnak es elveteltek. Azt hittek kesett a menszesz par hetet. Sokszor ereztem ugy, hogy nekik volt "jobb" amirol nem tud az ember az nem faj. Kitartast nektek lanyok es idovel majd konnyebb lesz.

2011. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt kibeszélheted magad nyugodtan. Nekem azt mondta a párom, hogy 1 napig sírunk, aztán előre. Én a műtét után azon voltam, hogy megerősödjek, vitaminokat szedtem, sokat sétáltam, több zöldséget ettem, próbáltam felkészülni a terhességre testileg és lelkileg is. 3 hónapot akartunk várni, de 2 lett belőle és most már 21 hónapos a kisfiunk. Elég nehéz és problámás volt a terhességem, de most vagyok annyira fáradt és kimerült, hogy lassan ezek a rossz emlékek feledésbe merülnek. Ha nem értenek meg, ne beszélj velük, csak neked lesz rosszabb, ha süket fülekre találsz, de itt nem! Fel a fejjel és sok szerencsét kívánok neked és mielőbb babázz Te is!
2011. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, talán csak az idő segit. Megértem én, hogy nem értenek meg igazán azok, akik nem éltek át ilyet, meg nem is akarom őket terhelni ezzel, de igy annyira nehéz.

A párotok hogy viselte? Mert nekem olyan mintha egy pár nap alatt túl is lett volna a dolgon. Persze gondolom a férfiak másképp élik át, másképp is mutatják ki. A szörnyűség után még pár hétig ugy keltem minden reggel, hogy csak egy rossz álom volt, és milyen jó, hogy itt van a pocakomban, aztán pár másodperc és jött a kijózanitó valóság, hogy ez valóban megtörtént és nincs már kire vigyázni, nincs itt velem :(

(Privátban nem tudok irni, mert inaktiv lett a mail cimem :/ )

2011. nov. 4. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:

2,vagyok.

Nekem van egy 10hós fiam.

apuka is sírt rengeteget, lehet a férjed nem fogta még annyira fel, az én párom látta a babánkat születése után (nekem nem mutatták meg,) de lehet jobb is így...

Nehéz, nagyon nehéz,utána nem is akartam babát, aztán rá 4hónapra védekezés melett elsőre megfogant a fiam, életem legjobb döntése volt hogy senkire nem halgattam és megtartottam..

2011. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!