Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 éves Kismamák! Szüleitek...

17-18 éves Kismamák! Szüleitek/családotok mit szóltak a babához? Tervezetten jött?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 18:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezett volt,szüleim rám bízták a döntést azt mondták elég nagy vagyok ahhoz hogy eldöntsem mit akarok,de mindenben támogatnak. Anyósomék egyáltalán nem örültek sem az apuka,de mára mindenki imádja a babát.
2010. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
86%

Szia.18leszek, a napokban szülök.

Kaptam hideget meleget, szülök nehezen de elfogadták hogy mi ezt szeretnénk, azóta már vagy 1000szer bocsánatot kértek hogy azt mondták vetessük el...

Nagyon várják már:)Iszonyat aranyosak:)

Nem tervezett baba volt, egyszeri balesetből (kiszakadt a gumi) csúszott be, de nem bántam egyáltalán, párom sem.

Amúgy is szerettünk volna 1-2éven belül babát.

Rokonok-barátok: hát volt aki örült, volt aki megjegyzéseket tett.

Most voltam 3napot kórházban volt aki azt mondta hogy becsüli hogy megtartottuk és nem elvetettük... Volt aki "lenézett" megjegyezte hogy ez a romáknál szokás, nem érti hogy miért csak ennyi eszem van...

De mindent leszámítva életem legcsodásabb pár hónapja volt ez, nagyon várom már a kisfiamat, és igenis többre tartom magam azoknál akik abortuszra szaladgálnak, mert ők még élni akarnak....

De hozzáteszem sosem voltam az a bulizós féle, úgyhogy nem lesz probléma itthon ülni a picivel:)

Mért kérdezed, ha megkérdezhetem?

2010. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
82%
hát én kicsit fiatalabb vagyok, még csak most derült ki, de az apukával nagyon örülünk neki (egyikünk sem c...) azt még enm tudjuk, hogy tálaljuk a nagyszülőknek, de apuka 18 felett van.
2010. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

2,vagyok.

Hozzátenném hogy párom 24éves, dolgozik, így lesz miből eltartani a babát, nem a nagyszülőkre lesz bízva ez a feladat...

2010. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Kedves 18:29-es! Én is kapok hideget-meleget! Ilyenkor a babám ad erőt, hogy igen, végig tudom/tudjuk csinálni! :)
2010. dec. 29. 18:34
 6/50 A kérdező kommentje:
Kedves 18:30-as! Hány éves vagy? Kíváncsi vagyok! :)
2010. dec. 29. 18:35
 7/50 anonim ***** válasza:
81%

Akkor grat a babához!

És tartsa benned az a lelket hogy különb vagy mint aki megöli a gyereket, mert még korai...

2010. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
64%

15 éves vagyok, és nem azért mondom, de mindenki szerint érett vagyok és reálisan gondolkozok. ha akarnék, akármikor bulizhatnék, van mikor anyám akarja hogy menjek, de én inkább az otthonülős olvasós, néha tanulós (ha van kedvem 5ös vagyok, ha nincs, rossz...) fajta vagyok. igazából lehet, hogy a családi dolgaim miatt szeretnék babát. nem azért mert hűdearanyos, mert van 2 unokatesóm itt a házban és mindkettőnél nagyon sokat segítettem, így tudom, mennyire nemaranyos is lehet egy baba. én a szeretet miatt szeretném, a barátom pedig azt mondta, mindenben mellettem áll, akárhogy döntök, de ő is tudja, hogy nem leszek gyerekgyilkos (ahogy ő szokta mondani.) tudom, hogy nehéz lesz, de én úgy döntöttem, hogy igenis lesz. bármilyen nehéz is, az én kisbabám.

(18:30as voltam)

2010. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes, hogy 15 évesen is vállalod! Helyes és boldog döntés! Hány hetes vagy? Szüleid mit szóltak?
2010. dec. 29. 18:47
 10/50 anonim ***** válasza:
96%

köszönöm :) még korai, csak 2 nap múlva leszek 6 hetes, nemsokára megyek is dokihoz.

hát még nem tudja más, csak az apuka, de nemsokára el kell mondjuk a szülőknek is. azt hiszem lesz nagy fej leszedés, de anyám átélt egy abortuszt (nem tudja, hogy tudok róla) és hallottam mikor mondta a bnőjének, hogy mennyire depis, meg szarul érzi magát azóta, szóval szerintem nem is vetné fel ötletként 1. hogy nem akarná, hogy én is átéljem, 2. hogy tudja, mi a véleményem róla.

remélem hamar megbékélnek vele, mert akárkinek tetszik, akárkinek nem, az én gyerekem :)

2010. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!