Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mi volt a címe annak...

Anyukák, mi volt a címe annak a mese sorozatnak, amiben egy apró kisfiú volt és ez egy 70-es évekbeli rajzfilm?

Figyelt kérdés
A youtube-on nem találom, a Babszem Jankóra egész mást dob ki, hátha valaki emlékszik rá. Talán nem is volt benne szöveg sem, még az oviban vetítették nekünk.
2011. nov. 4. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami bővebbet.
2011. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán orosz animációs rajzfilm volt (azokban a években lehetséges). Egy család voltak így hárman, anya+apa+apró fiúcska. Egy konkrét részre emlékszem, amikor valamilyen bacik (fekete ebihal szerűek voltak és mintha úsztak volna a levegőben) megtámadták az apát és ő meghalt, de a kisfiú bemászott az apja szájába és kiszedte a bacikat és meggyógyult az apja. Nagyon féltem, nem is mertem odanézni ovis koromban, most felnőtt fejjel megnézném újra.
2011. nov. 4. 16:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég kerek fejük volt rajzolva, még erre emlékszem.
2011. nov. 4. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Buratyino!!de nem tudom hogy kell irni!
2011. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Erre emlészik még valaki? Ez is jó volt!


[link]

2011. nov. 4. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem erre gondoltál?
2011. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a Burátyínó sajnos.
2011. nov. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!