Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sport babakocsik? Tapasztalat?...

Alinaaa kérdése:

Sport babakocsik? Tapasztalat? Brendonos-link

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Minden érdekel: fektethető, nagyság, irányítás.....


2011. nov. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Hauck Viper van, imádom!!!

Barátnőmnek van Citi, ő is szereti. Teljesen vízszintesre dönthető. Meg kell szokni, hogy nem 4 kerekű, hanem 3, másképp kell tolni, irányítani.

Másik barátnőmnek pedig Malibuja van, ő is nagyon szereti.

Nagyon jó kocsik a Hauck-ok, egyetlen hátrányuk, hogy nincs hozzájuk lábzsák :( Bár nagyobb gyereknek nem kell már lábzsák, de nekem most jól jönne az egyévesemnek (rávarrtam egy másik fajta lábzsákot a kocsira). A Malibus barátnőm is varrt egy bundazsákot, a Citis b.nőm pedig vett egy hauck márkájú bundazsákot. Elvileg jó hozzá az abc design lábzsák, de ezt csak itt olvastam.

Egyébként azt javaslom, hogy fogd a babádat, vidd el a brendonba, ültesd bele, és tologasd a kocsikat, és az alapján dönts!

2011. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Malibu van, imádom! Tudom ajánlani.

Barátnőmnek Citi van, de nekem a Malibu könnyebben irányítható. Valamint az ülőrész olyan furcsa... Majd nézd meg! (De ezt tényleg Neked kell kitapasztalnod! )

A Citinek nagyobb alól a kosara, mint a Malibunak. (Mondjuk nekem nem fontos, mert a nagybevásárlást nem így intézzük).

Lábzsákot ABC Design-t adtak hozzá, jó rá.

Ja, a Malibuval 1 baj van csak: a huzata nem levehető, így nem mosható. Na mondjuk én ennek ellenére megoldottam ezt is. :-D

A Citinél viszont írja, hogy levehető, mosható. Ezt azért mindenképp nézd/kérdezd meg!!

2011. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, Hauck Tooragoom van,szuper jó,olyasmi mint az első, én nem szeretem a 3 kerekűt.Kényelmes,könnyű,jól irányítható.
2011. nov. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát majd mindenképp személyesen választom ki. Most megnyugodtam, hogy jó ez a márka:)Köszönöm:)
2011. nov. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!