Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalat? Ez a kád? Ezzel...

Alinaaa kérdése:

Tapasztalat? Ez a kád? Ezzel az állvánnyal? (link)

Figyelt kérdés

Valakinek volt ilyen? Passzol a kád az állványra? Van nagy kádunk, úgyhogy olyan 6 hónapig használnánk. Vélemény?

[link]


2011. máj. 9. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:

6 hónapig??

Mi mind a kettőnél pár hétig használtuk a babakádat.

2011. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak egy maximumot írtam:) Mármint utalás, hogy az nem zavar, hogy kicsi a mérete:)

Hát amíg nem fog megülni szerintem praktikus a kis kád, nem kell akkorát hajolni. És közben fürödhet a nagy tesó is 2in1:)

2011. máj. 9. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a kád nagyon pici, erre az állványra lehet venni nagyobb kádat, alig drágábban. Én is néztem ezt, és a nagyobbat vettük. Amúgy mi sem használtuk sokáig, mert a nagykádban fürdik 2-3 hós kora óta.
2011. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is lestem a nagyobbat is. De vajon ez a kicsi is passzol rá? Habár valószínűleg akkor nem ajánlanák mellé, ha nem ülne rajta. Nem?
2011. máj. 9. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
elvileg passzol rá.
2011. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen kád+állványunk van. lányom 9 hónapos (igaz még nemt ud ülni, korabab lett) de ebben fürdik. egyik része a még ülni nem tudó babáknak van. másik része pedig ha már tud ülni.

2011. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok...bocsi, féltűreolvastalak. szerintem ez a kád azért sem felel meg mert azért kényelmesebb neked is meg a babának is ha nem kell egész fürdés alatt tartani őt. ebben a kádban nem látok olyat hogy a babát bele lehet fektetni.
2011. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűbb, ha fürdető fotelt veszel, ha úgyis a nagy kádban fogjátok fürdetni a picúrt!

[link]

Mi addig használtuk ezt, amíg nem tudott magától ülni! Nálunk zuhanyzó van, tehát babakádunk is van, és kezdetektől volt benne a fotel. Nagyon praktikus!!!!! Én csak ajánlani tudom!!!!!!

2011. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fotel tényleg nagyon praktikus. Nem baj, ha kicsi a kád, mert úgyis megy a kádba, ha kinövi, a fotelt meg abba is át tudod tenni. Mi is alig használtuk.
2011. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, majd még átgondolom, köszönöm a tanácsokat:)
2011. máj. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!